Carolina herrera bad boy woda toaletowa

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
 (1)
  Więcej (2)
  Więcej (2)
  Więcej (2)
  Więcej (2)
Aromatyczny (2)
Orientalny (2)
Świeże (2)
Drzewny (1)
Kwiatowy (1)
Słodki (1)
Perfumy (4)
CAROLINA HERRERA (4)
51 - 100 ml (2)
101 - 200 ml (1)
≤ 50 ml (1)
 • CAROLINA HERRERA

  Bad Boy - woda toaletowa

  Baza odsłania ostateczną niespodziankę z nutami ciepłej, zmysłowej skóry i drzewnej wetywerii. Bad Boy EDT zapewnia odważne i zaskakujące olfaktoryczne doznania. Energetyzujące nuty grejpfruta i konopi prowadzą do pikantnych i aromatycznych nut czarnego pieprzu i geranium.
  609,00 zł
 • CAROLINA HERRERA

  Bad Boy - Woda toaletowa

  BAD BOY od Carolina Herrera to zapach wyrażający dwoistą i śmiałą naturę współczesnego mężczyzny. BAD BOY łączy kontrasty z nonszalancją i szczodrze zaprasza na podróż w najciekawsze zakątki swego tajemniczego charakteru od nut czarnego i białego pieprzu, przez cytrusową energią włoskiej zielonej bergamotki aż po uwodzicielskie aromaty bobu tonka. Ta woda toaletowa nagrodzi Cię niezapomnianymi doznaniami.
  od 359,00 zł
 • CAROLINA HERRERA

  Bad Boy Power Spray - Woda toaletowa

  Carolina Herrera rozpoczyna nową przygodę z fascynującym zapachem Bad Boy, który wnosi do naszych czasów mit wiecznego buntownika. Ikoniczny zapach Bad Boy teraz dostępny w nowym formacie nietłukącym się opakowaniu z aluminium w nowoczesnym design'ie łatwym do użytkowania. Bad Boy to mężczyzna, który ma odwagę łamać zasady i podążać własną drogą.
  395,00 zł
 • CAROLINA HERRERA

  BAD BOY SUPERSTAR COLLECTOR - Woda toaletowa

  Bad Boy Edycja Superstar dla kolekcjonerów. Carolina Herrera prezentuje swój majstersztyk kolekcjonerską edycję Superstar, w której łączy dwa kultowe zapachy Good Girl i Bad Boy, po raz pierwszy w jednej edycji limitowanej. Kontrastujące ze sobą nuty składników , lśniące niczym srebro, wyczarowują w kompozycji delikatną grę między dobrem a złem, światłem a cieniem.
  489,00 zł 365,90 zł
  -25%
Polecane