lang-close

Calvin klein eternity woda toaletowa

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
Świeże (4)
Ambrowy (2)
Kwiatowy (2)
Drzewny (1)
Owocowy (1)
Piżmowy (1)
Świeży (1)
51 - 100 ml (5)
≤ 50 ml (3)
Perfumy (5)
CALVIN KLEIN (5)
Woda toaletowa (4)
Woda perfumowana (1)
Standard (1)
 • CALVIN KLEIN

  Eternity for Men - Woda toaletowa

  Zapach preferowany przez mężczyzn.Eternity for men to klasyczny aromatyczny ale również dość świeży zapach. Dla mężczyzny który czaruje kobiety i sprawia że czują się przy nim wyjątkowe. Jest symbolem współczesnego mężczyzny – namiętnego ale jednocześnie silnego i podkreślającego swoją niezależność i pewność siebie.
  star star star star star   2
  od 245,00 zł 146,90 zł
  -40%
 • CALVIN KLEIN

  Eternity Cologne for Men - Woda toaletowa

  Ponadczasowe dziedzictwo kultowego zapachu ETERNITY CALVIN KLEIN zaprezentowano w figlarnym ujęciu dla współczesnych zakochanych. W nucie serca pistacja lentyszek – wiecznie zielony krzew spotykany na wyspach greckich – odzwierciedla roślinną esencję wody kolońskiej. Nowe produkty linii ETERNITY inspirują spontanicznością, afirmują ducha wiecznej miłości.
  od 269,00 zł 160,90 zł
  -40%
 • CALVIN KLEIN

  Eternity Air for Women - Woda toaletowa

  Zapach preferowany przez kobiety.Nowe zapachy z linii Calvin Klein Eternity Air są pełne powietrznej lekkości która zapiera dech w piersiach. Kwiatowo owocowy zapach dla niej z absolutem czarnej porzeczki i konwalią zyskuje świetlisty i pobudzający charakter dzięki olejkowi grapefruitowemu. Zarówno zapach dla niej jak i dla niego otwiera się akordem ozonowym który przywodzi na myśl bezkresny błękit i szeroko rozpościerający się horyzont.
  star star star star half star   4
  369,00 zł
 • CALVIN KLEIN

  Eternity Now for Men - Woda toaletowa

  Zapach preferowany przez mężczyzn.Wersja zapachu dla mężczyzn jest poszukiwaniem świeżości z jednocześnie niezaprzeczalnie męskim urokiem. Baza jest ciepła zmysłowa i otulająca dzięki akordom marokańskiego drzewa cedrowego fasoli tonka i wanilii z Madagaskaru które budzą zmysły i oddają nieskończoną obfitość drzew. Woń otwiera nuta pikantnego imbiru odświeżająca woda kokosowa i anyż gwiaździsty.
  309,00 zł 153,90 zł
  -50%
 • CALVIN KLEIN

  Eternity Eau Fresh for Women - Woda perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.ETERNITY w nowej interpretacji Nowoczesna świeżośćAfirmacja miłości która trwa wiecznie Ponadczasowe dziedzictwo kultowego zapachu ETERNITY CALVIN KLEIN zaprezentowano w figlarnym ujęciu dla współczesnych zakochanych. Otwiera się rozkosznym owocowym aromatem świeżych nut gruszki by wkrótce otulać zmysłową wodnistą kompozycją jaśminu gardenii róży i piwonii. Przywołują swobodną naturę oceanu i radość spaceru w pięknym zmysłowym ogrodzie.Romantyczny kwiatowy zapach inspirowany jest nowymi odkryciami pełnymi nadziei; tchnie świeżością i pełnią życia.
  od 319,00 zł 190,90 zł
  -40%
Polecane