Bvlgari woda toaletowa

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
 (2)
  Więcej (3)
  Więcej (4)
  Więcej (4)
  Więcej (4)
Drzewny (7)
Świeże (7)
Aromatyczny (3)
Kwiatowy (2)
Morski (2)
Orientalny (1)
Piżmowy (1)
51 - 100 ml (8)
≤ 50 ml (5)
Perfumy (8)
BVLGARI (8)
Standard (7)
Woda toaletowa (7)
Nowości (1)
 • BVLGARI

  Bvlgari Man - Woda Toaletowa

  Zapach drzewny o białych nutach orientalnych inspirowany nową wizją mężczyzny Bvlgari. Rezultatem jest oryginalna sygnatura, ekstremalnie nowoczesna, w której drzewo, centralny temat zapachów męskich, symbol najwyższej elegancji i mocnej męskości, wpisane jest w świat nasycony zmysłowością, łągodnością i światłem. Uosobienie mężczyzny autentycznego, promieniejącego i głęboko charyzmatycznego.
  0,00 zł
 • BVLGARI

  Bvlgari Man Extrême - Woda Toaletowa

  Elegancki, imponujący i uzależniający zapach Man Extreme to drzewno świeża Woda Toaletowa. Ekstremalna śródziemnomorska świeżość, wyróżniająca się, kwiatowa męskość, która kontrastuje z charyzmą drzew. Dzięki tej wyjątkowej i wibrującej koncepcji Bvlgari Man Extreme jest ekspresją nowej świeżości, nowoczesnej i pełnej kontrastów.
  od 0,00 zł
 • BVLGARI

  Bulgari Man Black Cologne - Woda Toaletowa

  Zapach preferowany przez mężczyzn. Inspirowana fascynującą siłą powstającą ze spotkania lodowatej wody i ciekłej lawy wulkanicznej, Black Cologne to gorąca i chłodna zarazem wersja oryginalnego Man in Black Woda toaletowa, w duchu ultra nowoczesności, celebrująca świeżość, spowitą w bardziej wyraziste, mocne składniki.
  0,00 zł
 • BVLGARI

  Aqva Atlantique - Woda Toaletowa

  Celebracja siły i energii otwartych oceanów, moc intensywnej, surowej ambry oceanicznej wzmocniona rześkością nut owocowo wodnych i eksplozją ożywczych cytrusów. Ikona pośród odkrywców i badaczy, symbol dominacji, siły, ducha przygody. Męskie, niesamowicie mocne wrażenie hiper świeżości.
  od 349,00 zł
 • BVLGARI

  Omnia Crystalline - Woda Toaletowa

  Lekki, świetlisty i promienny zapach dla kobiety pełnej gracji, delikatnej, prawdziwej. Omnia Crystalline klejnot połyskujący światłem. Zapach preferowany przez kobiety.
  od 349,00 zł
 • BVLGARI

  Aqva pour Homme - Woda Toaletowa

  Zapach preferowany przez mężczyzn. Aqva pour Homme, zapach świeży, aromatyczny, akwatyczny, łączący naturalne nuty morskie ze szlachetnymi akordami mineralnymi.
  od 409,00 zł
 • BVLGARI

  Goldea Blossom Delight - Woda toaletowa

  Różana, kwiatowa i wibrująca sygnatura, esencja kobiecości, młodej, promiennej i wyrazistej. Eau de Parfum Sensuelle sygnowana przez mistrza perfumeryjnego Alberto Morillas’a to ekspresja nowego pokolenia kobiet – młodych i pewnych siebie. Goldea Rose Blossom Delight to nowoczesny kwiat dla nowoczesnej kobiety.
  od 419,00 zł
  NOWOŚĆ
 • BVLGARI

  Aqva Pour Homme Marine - Woda Toaletowa

  Nuta posidoni podkreśla jego akwatyczny i transparentny akord. Zapach o nowoczesnej sygnaturze, aromatyczny i akwatyczny, stworzony dla mężczyzn aspirujących do świeżości unikalnej, czystej i ożywczej. Zainspirowany siłą i pięknem natury, Aqva Pour Homme Marine wyróżnia się swoimi wibrującymi i aromatycznymi akordami.
  od 409,00 zł
Polecane