lang-close

Bvlgari woda perfumowana

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (6)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (6)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (6)
Kwiatowy (11)
Drzewny (6)
Piżmowy (6)
Orientalny (5)
Świeże (5)
Szyprowy (3)
Ambrowy (2)
Pudrowy (2)
Owocowy (1)
Pikantny (1)
Świeży (1)
≤ 50 ml (18)
51 - 100 ml (13)
101 - 200 ml (1)
Wszystkie produkty (12)
Perfumy (9)
Nowości (1)
WSZYSTKIE PROMOCJE (1)
BVLGARI (23)
Woda perfumowana (19)
Standard (17)
 • BVLGARI

  Man In Black - Woda perfumowana

  Zapach preferowany przez mężczyzn.BVLGARI Man In Black nowy orientalny kwiatowo ambrowy zapach doskonała harmonia kontrastów zmysłowości składników i mocnej męskiej osobowości kompozycji.Niezwykły zapach którego kody olfaktywne wyrażają wszystkie paradoksalne niuanse współczesnego mężczyzny.Nieomylnie przyciągający uwagę uwodzicielski niemal hipnotyczny dedykowany mężczyźnie który jest uosobieniem bardzo nowoczesnej oczywistej męskości i nadzwyczajnej mocy uwodzenia. Neo-orientalna woda perfumowana o sygnaturze otulającej zmysłowości i mocy uwodzenia której nikt nie chce się opierać.
  star star star empty star empty star   1
  od 509,00 zł
 • BVLGARI

  Man Terrae Essence - Woda perfumowana

  Zapach preferowany przez mężczyzn.Bvlgari Man Terrae Essence wzbogaca kolekcję Bvlgari Man poświęconą sile żywiołów natury.Po ogniu drewnie i powietrzu Bvlgari Man bada Ziemię.Bvlgari Man Terrae Essence składa hołd potędze ziemi jej prawdziwemu bogactwu i płodności.Obfitość która przekłada się na współczesną i oryginalną interpretację wetywerii kojarzonej z ekskluzywnym akordem Terrae.
  od 509,00 zł
 • BVLGARI

  Man Glacial Essence - Woda perfumowana

  Zapach preferowany przez mężczyzn.Bvlgari wspina się na jeden z najwyższych szczytów świata abyuchwycić najświeższy najczystszy najbardziej przeszywający powiewświeżego powietrza taki który inspiruje nas do sięgania po więcej.
  star star star star star   1
  od 509,00 zł
 • BVLGARI

  Goldea - Woda Perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Bvlgari Goldea esencja piękna od włoskiego jubilera.Ta wyrazista woda perfumowana to hołd dla złota i kobiecości. Złoto zdobiące najwspanialsze boginie przez wieki stało się esencją boskiego splendoru na ziemi.
  star star star star star   6
  249,00 zł 148,90 zł
  -40%
 • BVLGARI

  Allegra Baciami - Woda perfumowana

  BVLGARI Allegra zanurza Cię w romantyzmie Włoch źródle ikonicznych romansów. BVLGARI Allegra to woda perfumowana w której zamknięto tę pulsującą namiętność wraz z Baciami czyli "Pocałuj mnie!"
  od 739,00 zł
 • BVLGARI

  Man Wood Neroli - Woda perfumowana

  Zapach preferowany przez mężczyzn.Nowoczesny zapach inspirowany śródziemnomorskim dziedzictwem Bvlgari. ZAPACH. Światło to życie jedna z najpotężniejszych sił natury czy to w sercu lasu czy w sercu pulsującego miasta.
  od 409,00 zł
 • BVLGARI

  Man Wood Essence - Woda perfumowana

  Zapach preferowany przez mężczyzn.NEO DRZEWNA SYGNATURABvlgari Man Wood Essence to śmiały wyczyn w świecie perfum.Mistrzowsko zblendowana Eau de Parfum zbudowana jest jak drzewo jej kolorowe nuty głowy tańczą jak liście i gałęzie na wietrze jej ziemne nuty serca odzwierciedlają siłę pnia drzewa a jej rozrosłe nuty głębi zakotwiczają zapach równie dobrze jak korzenie.
  star star star star star   1
  od 509,00 zł
 • BVLGARI

  Allegra Dolce Estasi - Woda perfumowana

  Dolce Estasi przywołuje smakowity powrót do wspomnień z dzieciństwa w marzycielskim kwiatowym zapachu gourmand. Pełen delikatnych nut zapach koncentruje się na akordzie heliotropu pudrowego kwiatu o nieodpartej kremowej konsystencji deseru.
  od 739,00 zł
 • BVLGARI

  Allegra Spettacolore - Woda perfumowana

  Spettacolore przeniesie Cię do Apulii we Włoszech na wspaniały spektakl Festa della Luce.
  star star star star star   1
  od 739,00 zł
 • BVLGARI

  Allegra Magnifying Vanilla - Woda perfumowana

  Delikatnie słodka esencja wzbogacająca Magnifying Vanilla uwodzi dzięki ziarnom wanilii sprowadzanym z Madagaskaru. Aby wydobyć najbardziej złożone i zróżnicowane aspekty owocu suszy się go na słońcu.
  819,00 zł
  8 produits disponibles
 • BVLGARI

  Allegra Magnifying Bergamot - Woda perfumowana

  Cytrusowa esencja bergamotki emanuje słoneczną energią. Aby uzyskać ten wyjątkowo promienny składnik kalabryjska bergamotka jest zbierana gdy jest idealnie dojrzała. Świeżo zebrana bergamotka zawiera słodkie i rześkie nuty.
  819,00 zł
  8 produits disponibles
 • BVLGARI

  Allegra Magnifying Musk - Woda perfumowana

  Ciepła i zmysłowa piżmowa esencja wzbogacająca Magnifying Musk inspirowana jest intymnym dotykiem. Stworzona z ambrette ta pozornie prosta esencja piżma ujawnia wyrafinowany blask.
  819,00 zł
  9 produits disponibles
 • BVLGARI

  Allegra Fantasia Veneta - Woda perfumowana

  Fantasia Veneta uwalnia czarującą energię ekstrawagancji w niezapomnianym zapachu szyprowym. Bogata kompozycja podkreśla indonezyjską paczulę.
  od 739,00 zł
 • BVLGARI

  Allegra Fiori D'amore - Woda perfumowana

  Fiori D'Amore oddaje namiętną energię włoskiej miłości w zmysłowym różanym zapachu. Tureckie i bułgarskie czerwone róże gromadzą się w sercu bukietu. Świeży młodzieńczy aromat został podkreślony nowym nowoczesnym akordem Prelude Raspberry.
  od 739,00 zł
 • BVLGARI

  Allegra Riva Solare - Woda perfumowana

  Riva Solare przenosi Twoje zmysły na włoską Riwierę gdzie lazurowe morze mieni się pod słonecznym niebem. Zapach otwiera się żywym akcentem cierpkiej kalabryjskiej bergamotki.
  od 739,00 zł
 • BVLGARI

  Allegra Rock'n'Rome - Woda perfumowana

  Rock’n’Rome uwiecznia intymność wspólnego spritzu w likierowym ambrowo kwiatowym zapachu. Niczym musujący koktajl zapach rozpoczyna się iskrzącym blaskiem ostrych nut. Aby stworzyć kwiatowo owocowy aromat zapachu połączono nuty osmantusa i moreli.
  od 739,00 zł
 • BVLGARI

  Splendida Jasmin Noir - Woda Perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Kolekcja Bvlgari Splendida celebruje niuanse i akcenty wysublimowanych nut najszlachetniejszych kwiatów świata perfum. Splendida Jasmin Noir to zapach kwiatowo drzewny wyjątkowy uwodzący i niezwykle zmysłowy.
  od 445,00 zł
 • BVLGARI

  Allegra Magnifying Rose - Woda perfumowana

  Kwiatowa esencja wzbogacająca Magnifying Rose kusi aksamitną zmysłową intensywnością.
  819,00 zł
  10 produits disponibles
 • BVLGARI

  Allegra Magnifying Patchouli - Woda perfumowana

  Elegancka esencja wzbogacająca Magnifying Patchouli urzeka surową zmysłowością.
  819,00 zł
  7 produits disponibles
 • BVLGARI

  Goldea Blossom Delight - Woda Perfumowana

  Goldea Rose Blossom Delight to nowoczesny kwiat dla nowoczesnej kobiety. Różana kwiatowa i wibrująca sygnatura esencja kobiecości młodej promiennej i wyrazistej.
  od 385,00 zł
 • BVLGARI

  Allegra Magnifying Myrrh - Woda perfumowana

  MAGNIFYING to drogocenne skrojone na miarę składniki które potęgują wspaniałe włoskie emocje. Jak sugeruje ich nazwa esencje te są wysoce skoncentrowane mocne i żywe będąc wyrazem prawdziwej ekskluzywności.Tajemnicza oraz szykowna essencja Magnifying Mirra  otuli Cię ciepłym ambrowym woalem.
  819,00 zł
  7 produits disponibles
 • BVLGARI

  Goldea The Roman Night - Woda Perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Zapach szyprowy kwiatowo piżmowynowa ekspresja zmysłowości Złotej Bogini Królowej Nocy.Zmysłowa woda perfumowana "Eau Sensuelle Parfumee" ten magnetyczny zapach rozpala zmysły podsycając śmiałością... Twarzą Goldea The Roman Night jest najgorętsza gwiazda modellingu ikona pokolenia "Millenials" Bella Hadid. Flakon zdobi kultowy motyw Serpenti wzorowany na nowej kolekcji biżuterii Bvlgari gra światłem i ciemnością.
  star star star half star empty star   2
  429,00 zł 277,90 zł
  -35%
 • BVLGARI

  Rose Goldea - Woda Perfumowana

  Zapach preferowany przez kobiety.Współczesna hipnotyzująca bogini hołd różowemu złotu i uwodzicielskiej kobiecości. Kąpiel w zmysłowym białym piżmie szlachetny absolut Damasceńskiej róży jaśmin z Egiptu uwodzicielskość i wyrafinowanie białego kadzidła okrytego delikatnie pachnącym drzewie sandałowym.
  249,00 zł 148,90 zł
  -40%
Polecane