lang-close

Burberry woda toaletowa

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
Drzewny (7)
Kwiatowy (3)
Świeże (3)
Owocowy (2)
Aromatyczny (1)
Morski (1)
Orientalny (1)
≤ 50 ml (8)
51 - 100 ml (6)
Perfumy (9)
BURBERRY (9)
Woda toaletowa (7)
Standard (3)
Zestaw / paleta (1)
Edycja Limitowana (1)
 • BURBERRY

  My Burberry - Woda Toaletowa

  Woda toaletowa My Burberry przywodzi na myśl zapach londyńskiego ogrodu na wiosnę. My Burberry to kompozycja pełna świeżości. Kontynuując klasyczny angielski styl, My Burberry zamyka w sobie wiosenny dynamizm i zapachy Londynu.
  od 289,00 zł 231,20 zł
  -20%
 • BURBERRY

  Mr Burberry - Woda Toaletowa

  Mr. Burberry powstał z inspiracji słynnym trenczem Burberry oraz atmosferą Londynu, miasta kontrastów i przeciwieństw. Mr. Burberry kryje w sobie esencję Londynu, miasta kontrastów. “Współczesny, lecz klasycznie brytyjski w swej strukturze, Mr. Burberry emanuje nowoczesną i niezwykle męską zmysłowością.
  star star star star star   1
  od 319,00 zł 255,20 zł
  -20%
 • BURBERRY

  Mr. Burberry - Zestaw Woda Toaletowa

  Mr. Burberry nowy ikoniczny zapach dla mężczyzn. Mr. Burberry uosabia londyński styl, łączy klasyczny brytyjski zapach z zaskakującymi składnikami. Drzewny, świeży, zmysłowy zapach z orzeźwiającym grejpfrutem w nucie głowy, z wetiwerem i drzewem gwajakowym w nucie bazy.
  279,00 zł 82,90 zł
  EDYCJA LIMITOWANA
  -70%
 • BURBERRY

  Her - woda toaletowa

  Burberry przedstawia nową wodę toaletową Her, stworzoną dla wyzwolonych, współczesnych kobiet. Nowoczesny design oraz zinterpretowana na nowo pistacjowa zieleń, uchwyciły spontaniczność i energię nowego zapachu Burberry. Kobieca siła i pełnia życia którym hołd składa woda toaletowa Her – zostały doskonale oddane w kampanii przez Fran Summers, która w przepełnionym fantazją świecie, odkrywa tajemnice miejskiego krajobrazu, skąpanego w świetle wschodzącego słońca.
  od 275,00 zł 220,00 zł
  -20%
 • BURBERRY

  Hero - Woda toaletowa

  Hero to nowoczesna interpretacja zapachu Burberry skomponowanego przez Riccardo Tisci. Jego graniasta sylwetka to abstrakcyjna interpretacja końskiego kopyta, na której wygrawerowano zagięte logo Burberry. Zapach Hero, rozświetlony musującą bergamotką i ożywiony jałowcem oraz czarnym pieprzem, to urzekający mariaż siły i świeżości.
  od 335,00 zł 268,00 zł
  -20%
 • BURBERRY

  The Beat - Woda Toaletowa

  Marka Burberry prezentuje Eau de Toilette nową, delikatniejszą, subtelniejszą interpretację kompozycji Burberry Body. Lekkie, transparentne połączenie szlachetnych składników orzeźwiającego zielonego jabłka i uwodzicielskiej herbatyLuksus w najbardziej wyrafinowanej postaci, będący połączeniem elegancji i kobiecości zamkniętych we flakonie o kształcie klejnotu oraz wyrafinowanego opakowaniaZapach kwiatowo drzewny ambrowyWszystkie produkty z wyprzedaży znajdziesz tutaj. Oferta ograniczona czasowo, ważna do wyczerpania zapasów.
  od 105,90 zł 84,72 zł
  -20%
 • BURBERRY

  London Men - Woda Toaletowa

  Owinięty w ponadczasowe płótno w kratkę, flakon i zapach stają się akcesoriami Burberry. Opakowanie zewnętrzne osiąga namacalny wygląd poprzez odzwierciedlanie kraciastego logo Burberry. Nakrętka jest ciężka, z wykończeniem w wyrafinowanym, czarnym kolorze, by nadać wygląd i poczucie luksusu całemu opakowaniu.
  star star star star empty star   2
  285,00 zł 141,90 zł
  -50%
 • BURBERRY

  Brit Splash Men - Woda Toaletowa

  Brit Splash to lekka, orzeźwiająca kompozycja dla mężczyzn. Zapach preferowany przez mężczyzn. Stworzony w wyniku inspiracji elektryzującą energią skąpanego w upale Londynu.
  309,00 zł 153,90 zł
  -50%
 • BURBERRY

  Brit Rhythm Intense - Woda Toaletowa

  Zapach preferowany przez mężczyzn. Burberry Brit Rhythm For Men Eau de Toilette Intense to najnowsza propozycja marki dla Niego to zmysłowy zapach, w którym dominują męskie, mroczne i skórzane akordy.
  289,00 zł 143,90 zł
  -50%
Polecane