lang-close

Biotherm zestaw dla mężczyzn

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
Ciało i Kąpiel (2)
Pielęgnacja Twarzy (2)
BIOTHERM (4)
Zestaw / paleta (2)
Żel (2)
Edycja Limitowana (1)
Do wszystkich typów skóry (1)
 • BIOTHERM

  Aquapower - Zestaw dla mężczyzn

  Kompleks aktywnych składników nawilżających z Planktonem Termalnym Skóra zdrowsza, silniejsza, nasycona i oczyszczona Idealny prezent dla niego? Formuła pierwiastków śladowych koncentruje równowartość 5000 litrów wody termalnej to prawdziwy koktajl nawilżających i rewitalizujących aminokwasów, witamin E, C i B5, wspieranych mocą Planktonu Termalnego Life Plankton™. Biotherm prezentuje świąteczny zestaw, skomponowany specjalnie dla mężczyzny, który lubi czuć się świeży i gotowy na wyzwania stawiane każdego dnia.
  189,00 zł 119,90 zł
  star star star star star
  -37%
 • BIOTHERM

  Zestaw świąteczny Aquafitness - Zestaw dla mężczyzn

  Jak wiele kosmetyków Biotherm, Aquafitness Shower Gel został wzbogacony opatentowaną frakcją probiotyczną planktonu termalnego, która dodatkowo odżywia i wzmacnia skórę. Zestaw kosmetyków prezentowych od Biotherm dedykowany jest mężczyznom, którzy lubią czuć się pewnie i komfortowo bez względu na sytuację. Męski żel pod prysznic wyróżnia się skuteczną formułą z dodatkiem wody oceanicznej, oligoelementów i minerałów.
  125,00 zł
  star star star star star
 • BIOTHERM

  Ochronno-rewitalizujący zestaw dla mężczyzn

  Ochronno-rewitalizujący zestaw dla mężczyzn• Dezodorant Day Control Protection zapewnia 48-godzinną ochronę i uczucie świeżości. • Żel pod prysznic AquaFitness 200ml to natychmiastowa rewitalizacja dla ciała i włosów.
  149,00 zł 103,90 zł
  EDYCJA LIMITOWANA
  -30%
 • BIOTHERM

  Zestaw świąteczny Aquapower - Zestaw pielęgnacyjny dla mężczyzn

  Formuła kremu do twarzy dla niego wzbogacona została dodatkiem oligominerałów, witamin i cukrów, którym zawdzięcza swoje skuteczne działanie nawilżające. Żel pod prysznic dla mężczyzn Aquapower. Nawilżenie, uczucie świeżości i odpowiednia pielęgnacja – to właśnie zapewni Ci zestaw trzech męskich kosmetyków od Biotherm.
  249,00 zł
Polecane