lang-close

Biotherm krem aquasource

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (4)
Skóra normalna (3)
Skóra sucha (2)
Skóra wrażliwa (2)
Do wszystkich typów skóry (1)
Skóra mieszana (1)
Pielęgnacja Twarzy (5)
BIOTHERM (5)
Odwodnienie (1)
Oznaki starzenia się (1)
Skóra normalna (1)
Skóra sucha (1)
Skóra szara (1)
Standard (2)
Format podróżny (1)
Balsam (1)
 • BIOTHERM

  Aquasource Everplump - krem nawilżający

  Innowacyjny w linii Biotherm Aquasource Everplump to coś więcej niż nawilżanie. Oto rewolucja w nawilżaniu skóry Blue Hyaluron pochodzący z głębin wód Polinezji Francuskiej dla efektu idealnie gładkiej cery w formule Aquasource Everplump od Biotherm. Specjalnie dla kobiet, które żyją intensywnie, a ich skóra wymaga dynamicznej pielęgnacji!.
  star star star star half star   4
  209,00 zł 145,90 zł
  -30%
 • BIOTHERM

  Aquasource Night SPA - krem na noc

  Silnie nawilżający krem na noc zawiera innowacyjną formułę, którą wzbogacają plankton termalny oraz optymalizujący naturalną zdolność skóry do regeneracji morski ekstrakt polinezyjski. Aquasource Night SPA to silnie nawilżający krem na noc, który wygładza zmarszczki i redukuje widoczność niedoskonałości, które pojawiają się na skórze wraz z upływem czasu. Kompozycja dwóch kluczowych dla cery składników działa aktywnie każdej nocy, aby podarować cerze komfortowe uczucie głębokiego nawilżenia i ukojenia.
  star star star star star   1
  255,00 zł
 • BIOTHERM

  Aquasource Zestaw nawilżający

  Nowy żel Aquasource zawiera wysoko skoncentrowany czysty plankton , aby przez cały dzień utrzymać poziom nawilżenia. Nowy żel Aquasource bez parabenu zachowuje swoją konsystencję i jest najpopularniejszy wśród kobiet na całym świecie Świeża i aksamitna w dotyku konsystencja wtapia się w skórę, aby pobudzić jej zmysły. Nowa formuła Aquasource utrzymuje nawilżenie skóry godzina po godzinie.
  59,00 zł 38,90 zł
  -34%
 • BIOTHERM

  Aquasource Rich Cream - Bogaty krem do skóry suchej

  Aquasource bogaty krem do cery suchej wzbogacony kompleksem 36 elementów witalnych oraz planktonem termalnym który działa aż na 6 biologicznych funkcji skóry. Zawiera plankton termalny który działa aktywnie by zapewnić cerze optymalny poziom nawilżenia i redukować uczucie dyskomfortu w nawet najbardziej podrażnionych miejscach by pozostawić ją gładką delikatną i ukojoną.
  star star star star half star   29
  159,00 zł 110,90 zł
  -30%
 • BIOTHERM

  Aquasource Cica Nutri Cream - Głęboko nawilżający krem dla skóry suchej

  Biotherm Aquasource Cica Nutri Cream głęboko nawilżający krem dla skóry suchej 50 ml. 82% doceniło uczucie komfortu, jakie dawał im Aquasource Cica Nutri Cream. Aquasource Cica Nutri Cream nie zawiera również parabenów ani olei mineralnych i idealnie nadaje się dla cery wrażliwej.
  star star star star star   1
  189,00 zł
Polecane