lang-close

Biotherm aqua

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (3)
Skóra wrażliwa (4)
Do wszystkich typów skóry (2)
Skóra normalna (2)
Skóra przetłuszczająca się (1)
Płatki (3)
Serum (2)
Żel (2)
Pielęgnacja Twarzy (5)
BIOTHERM (5)
Skóra szara (2)
Niedoskonałości (1)
Utrata jędrności (1)
Standard (2)
Witamina C (2)
 • BIOTHERM

  Aqua Super Mask Bounce - Maska w Płachcie

  Każda maseczka jest bogata w plankton termalny o stężeniu odpowiadającemu jednej 50 mililitrowej buteleczce Aqua Bounce Concentrate. Ujędrniająca maska w płachcie jest nasączone kompleksem składników, na czele którego stoi opatentowany przez markę Biotherm plankton termalny. Poznaj Aqua Bounce Mask od Biotherm i otul swoją skórę nawilżeniem, na które zasługuje.
  star star star star star   3
  52,00 zł
 • BIOTHERM

  Aqua Super Mask Glow - Maska w Płachcie

  Głównymi składnikami są opatentowany przez Biotherm plankton termalny oraz witamina C materiał maseczki jest nasączony planktonem termalnym o stężeniu, które odpowiada jednej 50 mililitrowej buteleczce Aqua Glow Concentrate. Aqua Super Mask Glow od Biotherm to rozświetlająca maska w płachcie o działaniu silnie nawilżającym. Formuła wzbogacona planktonem termalnym i kompleksem witamin, delikatnie rozświetla matową, poszarzałą cerę.
  star star star star star   2
  52,00 zł
 • BIOTHERM

  Aqua Super Mask Pure - Maska w Płachcie

  Pomóż swojej skórze z Aqua Pure Mask marki Biotherm. Materiał maseczki jest nasączony kompozycją składników aktywnych, na którą składają się plankton termalny w stężeniu odpowiadającemu jednej butelce Aqua Pure Concentrate i kwas salicylowy. Plankton termalny to składnik opatentowany przez markę Biotherm, który dogłębnie nawilża komórki skóry i zauważalnie poprawia ich kondycję.
  star star star star half star   2
  52,00 zł
 • BIOTHERM

  Aqua Glow Super Concentrate - Koncentrat nawilżający i rozświetlający

  Skoncentrowana formuła z Planktonem Życia™ unikalnym składnikiem firmy Biotherm wzbogacona jest o kompleks witaminowy który poprawia blask skóry wzmacniając jednocześnie jej barierę ochronną. Od 2012 roku marka angażuje się w tworzenie bardziej naturalnej silnej i przyjaznej dla oceanów pielęgnacji skóry poprzez program WATERLOVERS. Prawdziwy koncentrat nawilżenia i blasku żel nawilżający Aqua Glow przywraca skórze jej naturalny blask natychmiast nawadnia i pomaga rozjaśnić cerę.
  169,00 zł
 • BIOTHERM

  Aqua Pure Super Concentrate - Koncentrat nawilżający i oczyszczający

  Skoncentrowana formuła z Planktonem Życia™ unikalnym składnikiem firmy Biotherm wzbogacona jest o kwas salicylowy który działa na skórę skłonną do niedoskonałości rozszerzonych porów i nadmiaru sebum. Prawdziwy koncentrat nawilżenia i matowego wykończenia żel nawilżający Aqua Pure matuje skórę i walczy z niedoskonałościami połysk jest kontrolowany struktura skóry widocznie poprawiona a skóra całkowicie nawilżona. Od 2012 roku marka angażuje się w tworzenie bardziej naturalnych silnych i przyjaznych dla oceanów produktów do pielęgnacji skóry poprzez program WATERLOVERS.
  169,00 zł
Polecane