lang-close

Armani code absolu

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
≤ 50 ml (2)
51 - 100 ml (2)
101 - 200 ml (1)
Orientalny (3)
Drzewny (1)
Perfumy (3)
ARMANI (3)
Woda perfumowana (3)
Standard (1)
Zestaw / paleta (1)
Do wszystkich typów skóry (1)
 • ARMANI

  Armani Code Absolu - Woda perfumowana

  Zapach preferowany przez mężczyzn.Poznaj nowy wymiar męskości i siły uwodzenia w Armani Code Absolu od Giorgio Armani.Armani Code Absolu to zapach dla współczesnych mężczyzn których inteligencja charyzma i pewność siebie stanowią ich magnetyczny urok. Armani Code Absolu ujmuje tak jak naturalna swoboda mężczyzny który bez wysiłku opanowuje sztukę uwodzenia ale zawsze pozostaje autentyczny.Armani Code Absolu od Giorgio Armani otwierają świeże nuty zielonej mandarynki i jabłka które kierują ku sercu zapachu. Męski akcent nadaje zapachowi głębi i wyrazistości a jego ciepły charakter podkreśla subtelna nuta zamszu i słodycz wanilii.Armani Code Absolu to uwodzicielskie arcydzieło które fascynuje i łamie kody.
  star star star star star   5
  od 269,00 zł 187,90 zł
  -30%
 • ARMANI

  Armani Code Absolu Gold - Woda perfumowana

  Woda perfumowana Armani Code Absolu Gold od Giorgio Armani Beauty to męski zapach z edycji limitowanej który jest przedłużeniem zmysłowej linii Absolu. Zapach preferowany przez mężczyzn.Męski intensywny zapach spełnionego mężczyzny Połączenie głębokich i świeżych akordów które oddziałują na zmysły Nowy zapach w edycji limitowanej z linii zapachów Armani Code Elegancki złoty flakon Poznaj Armani Code Absolu Gold orientalny bursztynowy zapach stworzony na bazie nut irysa szafranu żywicy benzoesowej które dodają każdemu mężczyźnie pewności siebie i odwagi. Fasola tonka charakterystyczny składnik zapachu Armani Code pojawia się w towarzystwie drzewnych akordów.
  od 359,00 zł 232,90 zł
  -35%
 • ARMANI

  Code Absolu Woda Perfumowana - Zestaw

  Zapach preferowany przez mężczyzn.Nowy wymiar męskiego uwodzenia Zapach Armani Code Absolu od Giorgio Armani Zapach wypełniony zmysłowymi nutami fasolki tonki i magnetycznymi nutami rumu Prosty i elegancki gruby flakon Tylko teraz w zestawie na święta z wodą toaletową w wersji podróżnej i żelem pod prysznic Odkryj nowy wymiar męskiego uwodzenia dzięki Armani Code Absolu i podaruj niepowtarzalny prezent bliskiej Ci osobie. Zapach od Giorgio Armani łączy pikanteria i elegancja. Intensywny i zmysłowy Armani Code Absolu to bogaty orientalny zapach dla mężczyzn.
  359,00 zł 250,90 zł
  -30%
Polecane