lang-close

Alien edp mugler

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
Kwiatowy (4)
Drzewny (3)
Orientalny (2)
Ambrowy (1)
≤ 50 ml (4)
51 - 100 ml (1)
Format podróżny (3)
Zestaw / paleta (1)
Perfumy (4)
MUGLER (4)
Woda perfumowana (1)
 • MUGLER

  Alien - Woda Perfumowana

  Bogate i zmysłowe nuty perfum Alien odzwierciedlają kobiecą siłę potężny kwiatowy zapach jaśminu połączony z nutami drzewnymi i bursztynowymi. Alien to talizman zdolny ujawnić światło i twórczą siłę każdej kobiety. Wcielając się w słoneczną bogini, promienną i zmysłową, Alien od MUGLER emanuje spokojem i magią dzięki zapachowi talizmanu.
  125,00 zł 100,00 zł
  -20%
 • MUGLER

  Alien Couture - Zestaw

  Obie nuty zapachowe rozwijają się dzięki promiennemu kwiatowi jasminum sambac. Alien to nazwa obcej istoty. Promienny i wibrujący, tajemniczy zapach jak impuls budzi nasze tęsknoty, radości i nadzieję.
  335,00 zł 217,90 zł
  -35%
 • MUGLER

  ALIEN GODDESS - Woda Perfumowana

  Boskie kwiatowo orientalno drzewne perfumy Alien Goddess, nowy damski zapach MUGLER to święta obietnica kobiecości i nadziei. W czasach, gdy ludzie szukają światła w ciemności, słoneczna bogini toruje drogę do cudownego, ale prawdziwego przeznaczenia. GOOD FOR A BETTER PLANETEkologiczne opakowanie i / lub składniki pozyskiwane w sposób zrównoważony.
  125,00 zł 92,90 zł
  GOOD FOR
  -26%
 • MUGLER

  ALIEN GODDESS - Woda Perfumowana

  Boskie kwiatowo orientalno drzewne perfumy Alien Goddess, nowy damski zapach MUGLER to święta obietnica kobiecości i nadziei. Kobieta nosząca wodę perfumowaną Alien Goddess pozostaje w doskonałej harmonii ze swoim ciałem i duszą. Alien Goddess, uniwersalne wezwanie do wszystkich kobiet.
  od 355,00 zł 284,00 zł
  GOOD FOR
  -20%
Polecane