lang-close

Acqua nobile acqua di parma

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
Kwiatowy (6)
Świeże (6)
Ambrowy (3)
Piżmowy (3)
Waniliowy (1)
Perfumy (6)
ACQUA DI PARMA (6)
≤ 50 ml (3)
51 - 100 ml (2)
Woda perfumowana (3)
Woda toaletowa (1)
Standard (3)
Skóra normalna (1)
Olejek (1)
 • ACQUA DI PARMA

  Rosa Nobile - Woda Perfumowana

  Prawdziwy hołd dla "królowej kwiatów". Uprawiana tylko i wyłącznie w północnej części Włoch, rzadka włoska Centifolia Rose wnosi wyjątkowość i powiew nowoczesności do klasycznej sztuki perfumiarstwa. Woda perfumowana, zarówno wyrafinowana, jak i ponadczasowa, która celebruje piękno wrodzonego kobiecego uroku.
  od 625,00 zł
 • ACQUA DI PARMA

  Magnolia Nobile - Woda Perfumowana

  Magnolia Nobile eau de parfum zbudowana jest wokół urzekających akordów. Zapach, który wyraża wyrafinowaną kobiecość. Zapach otwiera się krystalicznymi nutami bergamotki i cytryny, by wtopić się w bogaty bukiet kwiatów, którego magnolia jest niekwestionowaną królową, w połączeniu z jaśminem i tuberozą.
  od 625,00 zł
 • ACQUA DI PARMA

  Peonia Nobile - Woda Perfumowana

  Peonia Nobile to wyrafinowana interpretacja kwiatu piwonii, która ujawnia jej wysublimowaną elegancję. W majestatycznym sercu eksploduje Akord Piwonii, z całą mocą, ze swoimi kwiatowymi, pełnymi gracji tonami, którym płatki Geranium o lekko cytrusowej nucie, przynoszą współczesne wibracje. Acqua di Parma zamyka kwiat Piwonii w wyrafinowanym i czarującym zapachu, dedykowanym dynamicznej i pełnej życia kobiecości.
  od 625,00 zł
 • ACQUA DI PARMA

  Rosa Nobile - Rozświetlający Olejek Do Ciała

  Połyskujący welon ubiera ciało, pozostawiając je rozświetlone, jedwabiście gładkie i zmysłowo pachnące eleganckimi nutami Rosa Nobile. Specjalna mieszanka unikalnych olejków nadaje skórze blasku i pozostawia ją nawilżoną i idealnie miękką. Formuła wzbogacona o olejek jojoba o właściwościach zmiękczających oraz odżywczy olejek z pestek granatu i masło shea.
  319,00 zł
 • ACQUA DI PARMA

  Peonia Nobile - Rozświetlający Olejek Do Ciała

  Połyskujący welon ubiera ciało, pozostawiając je rozświetlone, jedwabiście gładkie i zmysłowo pachnące eleganckimi nutami Peonia Nobile. Specjalna mieszanka unikalnych olejków nadaje skórze blasku i pozostawia ją nawilżoną i idealnie miękką. Formuła wzbogacona o olejek jojoba o właściwościach zmiękczających oraz odżywczy olejek z pestek granatu i masło shea.
  319,00 zł
 • ACQUA DI PARMA

  Magnolia Nobile - Rozświetlający Olejek Do Ciała

  Połyskujący welon ubiera ciało, pozostawiając je rozświetlone, jedwabiście gładkie i zmysłowo pachnące eleganckimi nutami Magnolia Nobile. Specjalna mieszanka unikalnych olejków nadaje skórze blasku i pozostawia ją nawilżoną i idealnie miękką. Formuła wzbogacona o olejek jojoba o właściwościach zmiękczających oraz odżywczy olejek z pestek granatu i masło shea.
  319,00 zł
Polecane