Guerlain zawsze czerpał inspirację z natury, od piękna jej krajobrazów, po harmonię kolorów i bogactwa składników.

Bee Loved Garden jest radosnym hołdem dla natury i pszczół.

W imię piękna, Guerlain angażuje się i działa na rzecz piękniejszego i bardziej zrównoważonego świata, z pszczołą w roli strażnika.

Od zawsze związana z pięknem natury, pszczoła stała się przewodnikiem zaangażowania Guerlain.

Ze względu na zagrożenia, Guerlain poświęcił znaczące partnerstwa i inicjatywy do ochrony pszczół.

Abeille Royale

Regeneracja zrodzona z nauki i pszczoły

Produkty pszczele to jedne z najskuteczniejszych na świecie naturalnych substancji rewitalizujących. Dział Badań Guerlain nieustannie pracuje z miodami i mleczkiem pszczelim, aby tworzyć Abeille Royale.

U wybrzeży Francji, w Bretanii, wyspa Ouessant jest zachowanym ekosystemem, domem dla czystego i chronionego gatunku: czarnej pszczoły, która produkuje czysty miód o wyjątkowych właściwościach.

Badania Guerlain od ponad 10 lat dowodzą skuteczności działania tego cudownego miodu, będącego sercem technologii naprawczej Blackbee, na mechanizmy naprawcze skóry.

Terracotta

Od ziemi po skórę, naturalnie

Legendarny Puder brązujący Terracotta pozwala uzyskać efekt prawdziwie brązowej skóry w jednym prostym, natychmiastowym kroku.

Dzięki 96% składników pochodzenia naturalnego*, w tym pigmentom i luminescencyjnemu blaskowi, jego konsystencja błyskawicznie łączy się ze skórą, zapewniając jej perfekcyjne, brązujące wykończenie.

*Obliczenia na podstawie normy ISO 16128, pozostałe 4% przyczynia się do integralności i zmysłowości produktu

Aqua Allegoria

Radość z natury

Aqua Allegoria to stale odnawiana kolekcja, która jest hołdem dla cudów natury i jej surowych wspaniałości, które przenoszą nas do najpiękniejszych ogrodów świata.

Pszczoły, posłańcy miłości

Fisskiss Shine Bloom

Nowa pomadka z połyskiem pochodzącym w 95% z natury

Jak na pomadkę pochodzącą w 95%* z natury, składniki KissKiss Shine Bloom są pozyskiwane spośród najlepszych, jakie natura ma do zaoferowania.

*Norma ISO 16128, pozostałe 5% przyczynia się do optymalizacji integralności formuły w czasie i jej zmysłowości.