Prezenty pełne
radości.

A co by było, gdybyśmy już zaczęli myśleć o 24 grudnia? Zrób listę prezentów świątecznych, które chciałbyś otrzymać, pomyśl o pomysłach na prezent, które chciałbyś zrobić, zastanów się nad swoiimi świątecznymi lookami...


Jak co roku Sephora zaplanowała dla Ciebie wszystko: makijaż, perfumy, pielęgnację skóry, kalendarze adwentowe ... Przygotowaliśmy nawet świetne zestawy prezentowe, abyście mogli umieścić piękne prezenty pod choinką. Jeśli mimo wszystko brakuje Ci inspiracji, pozwól naszemu prezentowemu quizowi poprowadzić Cię lub daj się namówić na kartę podarunkową!

prezenty
dla niej

prezenty
dla niego

świąteczny
quiz

E-karta
upominkowa

KALENDARZE
ADWENTOWE

PREZENTY do 199 zł


Sephora collection


Wesoooołych Świąt!


W tym roku w okresie świątecznym Sephora zabierze Cię do tętniącej życiem dżungli, w której spełniają się wszystkie Twoje marzenia dotyczące piękna!


Przygotuj się na spotkanie z naszym gangiem dzikich zwierząt...

Podążaj za nimi, a każde z nich zabierze Cię w miejsca, gdzie czekają piękne prezenty i Twoje najśmielsze pragnienia!

Prezenty SEPHORA COLLECTION

Prezenty powyżej 200 zł

zestawy
makijażowe

zestawy
perfum

PALETKI

ZESTAWY
PEŁNE
piękna


Kalendarze adwentowe


Wyobraź sobie, że codziennie masz swój wymarzony produkt do makijażu lub zabieg upiększający.


Spraw, aby odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia było jeszcze bardziej ekscytujące i sprawiaj sobie radość z codziennej niespodzianki.

ŚWIĄTECZNE SERWISY

DARMOWA
DOSTAWA
OD 49 ZŁ

świąteczny
quiz

e-karta
upominkowa

gift
factory

KIEDY ŚWIĘTA?

Dni
000
Godzin
00
Minut
00
Sekund
00

faq

Pierwszy dzień świat wypada 25 grudnia 2020..

Czasami może być niezwykle trudno by znaleźć idealny prezent dla naszego wybranka. Bez względu na to kim on dla Ciebie jest jesteśmy tutaj by pomóc Ci najlepiej jak potrafimy! Odkryj nasze świąteczne zestawy, perfumy, produkty pielęgnacyjne czy nawet zestawy do golenia!

Znalezienie idealnego i kobiecego produktu to prawdziwe wyzwanie. Czy dla Twojej dziewczyny, czy Twojej mamy możesz liczyć na naszą pomoc! Sephora oferuje szeroki zakres produtków do makijażu, zestawów pełnych piękna i produktów świątecznych. Nawet z ogranczonym budżetem pomożemy Ci wywołać uśmiech na twarzy Twojej kobiety!