CHANCE EAU FRAÎCHE Mleczko do ciała CHANCE EAU FRAÎCHE Mleczko do ciała

158,90 zł
265,00 zł
79,45 zł / 100ml
Nawilżające mleczko do ciała o kwiatowych, musujących nutach zapachu CHANCE EAU FRAÎCHE. Jego lekka, Zobacz więcej
158,90 zł
265,00 zł
79,45 zł / 100ml

1zł = 1 punkt. 150 punktów = -10% na Twoje następne zakupy

239252
 • tab description Opis

  Nawilżające mleczko do ciała o kwiatowych, musujących nutach zapachu CHANCE EAU FRAÎCHE. Jego lekka, zmysłowa formuła sprawia, że skóra staje się jedwabiście miękka i delikatnie pachnąca.
  Pojawia się i znika, nigdy nie zostaje na dłużej... masz zaledwie kilka sekund, aby schwytać swoją szansę. Jest nieprzewidywalna. Pojawia się wtedy, gdy najmniej się jej spodziewasz, lecz jeśli postanowisz ją wykorzystać, wszystko stanie się możliwe.
  "Nadarzyła się okazja, a ja z niej skorzystałam"- Mademoiselle Chanel wiedziała, że prawdziwą szansą była ta, którą sama kreowała... pewien stan umysłu, sposób bycia.

  W mleczku do ciała o kwiatowych, musujących nutach zapachu CHANCE EAU FRAÎCHE, przeplatają się energetyczny świeży cytron, aksamitny jaśmin i rozedrgana nuta drewna tekowego.

 • tab tips Zalecenia stosowania
  Kompleksowy rytuał perfumowania obejmuje produkty do kąpieli i pielęgnacji ciała, które wzmacniają kwiatowo-musującą aurę zapachu CHANCE EAU FRAÎCHE. Delikatnie nakładaj mleczko nawilżające na skórę ciała.

W świecie zapachów, makijażu i pielęgnacji marki CHANEL awangardowe produkty wchodzą w interakcje z legendarnymi kreacjami, aby składać obietnicę unikatowego piękna, sublimowanego dzień po dniu.