Skorzystaj z konsultacji Live Chat na sephora.pl, zrób zakupy i wygraj kosmetyczkę marki Dior!

Jak wygrać w naszej promocji?

• Skorzystaj z konsultacji Live Chat dostępnej na sephora.pl w terminie 4-30.11.2022r. i dokonaj zakupu na dowolną kwotę na sephora.pl lub w aplikacji.

• Podziel się wrażeniami po konsultacji, zostawiając opinię po zakończeniu jej. Odpowiedz na pytanie konkursowe, wypełnij formularz i wyślij go do 30.11.2022 r.

• Wygraj kosmetyczkę marki Dior!

Weź udział w konkursie

Skorzystaj z konsultacji Live Chat dostępnej na sephora.pl i dokonaj zakupu
Podziel się opinią o konsultacji, wypełnij formularz i wyślij.
10 najbardziej kreatywnych odpowiedzi nagrodzimy kosmetyczką marki Dior
Nie zwlekaj. Czekamy na zgłoszenia do 30.11.2022 r.

Jaka jest Twój ulubiony, jesienny makijaż?

*pole obowiązkowe

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sephora Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe przetwarzane są w celu organizacji konkursu „Wygraj kosmetyczkę  wypełnioną prezentami” na warunkach wskazanych w regulaminie konkursu oraz w przypadku wyrażenia zgody – w celu przesyłania informacji handlowej w związku z wyrażoną zgodą. Zgoda na wysyłanie informacji handlowej jest dobrowolna i może być cofnięta w każdej chwili w sposób wskazany w Polityce prywatności i plików cookies, przy czym cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na prawidłowość przetwarzania danych w okresie sprzed jej cofnięcia. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Dziękujemy, twoje zgłoszenie zostało wysłane

Najczęściej zadawane pytania