The Good For
Fragrance.

The Good For
Fragrance.

Perfumy Good For oferują nowe doznania zapachowe: kompozycje wykonane z wysokiej jakości produktów lub składników pochodzenia naturalnego. Butelki nadające się do recyklingu lub ponownego napełniania, opakowania przyjazne dla środowiska i zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju. Wszystko to składa się na zapachy, które są zarówno odważne, jak i pełne wdzięku. Odkryj nasz nowy wybór perfum, które są Good for You*, Good for a Better Planet** i Good for Vegan***.

Perfumy Good For oferują nowe doznania zapachowe: kompozycje wykonane z wysokiej jakości produktów lub składników pochodzenia naturalnego.

Butelki nadające się do recyklingu lub ponownego napełniania, opakowania przyjazne dla środowiska. Wszystko to składa się na zapachy, które są zarówno odważne, jak i pełne wdzięku. Odkryj nasz nowy wybór perfum, które są Good for You*, Good for a Better Planet** i Good for Vegan***.


Read more

The 7 Virtues

Odbudowa poprzez perfumy: to fantastyczna misja marki 7 Virtues. Uprawiane przez nich kwiaty wspierają rolników, oferując im pracę po zakończeniu wojny lub konfliktu. Rezultat? Organiczne olejki eteryczne, z których powstają hipoalergiczne kompozycje zapachowe na bazie alkoholu i trzciny cukrowej. Naturalne zapachy z nutą nadziei. To takie miłe uczucie tworzyć perfumy, a nie wojnę!


Inne pozytywne (dobre) uwagi:


 • Formuły składające się z 22-30% olejków zapachowych: długotrwałe!
 • Zapachy o właściwościach aromaterapeutycznych dla umysłu, ciała i duszy
 • Opakowania kartonowe, które w 100% nadają się do recyklingu i kompostowania

By Rosie Jane

Kreatywnie mówiąc, By Rosie Jane tworzy zapachy, które są przeznaczone do noszenia na co dzień, które są inspirowane prawdziwym życiem, aby wyrazić pocieszające i poruszające emocje. Ale jeśli chodzi o produkcję, By Rosie Jane nie idzie na żadne ustępstwa. Ich formuły są wegańskie, ekoodpowiedzialne, nie mają absolutnie nic do ukrycia i zakazały ponad 4000 składników uznanych za toksyczne dla Twojego zdrowia. Całkiem nieźle! Znajdź zdrowe perfumy, które ozdobią Twoją skórę.


Inne pozytywne (dobre) uwagi:


 • Zrównoważone opakowania: pudełka wykonane z papieru pochodzącego z recyklingu i zero plastiku jednorazowego użytku
 • Tworzone i komponowane ręcznie (w Los Angeles!)

Floral street

Perfumy są wspaniałe, ale nie kosztem naszej planety! Perfumy Floral Street są tworzone z pomocą mistrza perfumiarstwa Jérôme'a Epinette'a i powstają z produktów, które nie szkodzą naszej planecie: składniki pochodzą ze zrównoważonych źródeł, a kartonowe opakowania, wykonane z pulpy (jako pierwsze w branży), są w 100% wielokrotnego użytku, nadają się do recyklingu lub kompostowania. Marka zdobyła również nagrody i certyfikaty za swoje zaangażowanie. Szacunek!


Inne pozytywne (dobre) uwagi:


 • Wszystkie perfumy posiadają certyfikat Leaping Bunny.
 • Wszystkie opakowania kartonowe są certyfikowane przez Forest Stewardship Council.
 • Partnerstwo z World Land Trust w celu ochrony poważnie zagrożonych lasów.

100Bon

Chcesz czuć się dobrze, gdy dobrze pachniesz? Oto cała obietnica 100BON: zintegrowanie olejków eterycznych w naturalnych perfumach, abyś mógł korzystać z ich zalet każdego dnia. Rezultat: zapachy o silnym aromacie, które nie tylko nosisz, ale którymi oddychasz! Dzięki temu możesz na nowo połączyć się z samym sobą i z naturą.


Inne pozytywne (dobre) uwagi:


 • Butelki z możliwością ponownego napełnienia
 • Formuły są produkowane we Francji
 • Receptury są dobre dla ciała i umysłu

Obvious

Co sądzisz o prawdziwym luksusie? Luksus, który szczyci się prostotą i autentycznością, a jednocześnie zachowuje wyrafinowany savoir-faire? Poznaj Obvious. Ta marka perfum kocha przejrzystość, recykling, odpowiedzialność. Preferuje naturalne koncentraty, nie demonizując przy tym syntezy. Przynajmniej jest to jasne i szczere. A to owocuje pięknymi połączeniami. Możesz więc być sobą, być fantazyjna, a wszystko to z poszanowaniem naszej planety.!


Inne pozytywne (dobre) uwagi:


 • Szklane butelki, które w 99% nadają się do recyklingu
 • Korki bez plastikowych dodatków, wykonywane na zamówienie Naturalnie barwione opakowania, bez plastikowej folii, wykonane z papieru z recyklingu i w 100% nadające się do ponownego przetworzenia

Do not drink

Wciągające i pyszne zapachy, które pachną tak dobrze, że niemal chce się je pić. To ma sens, gdy zdasz sobie sprawę, że te perfumy są wykonane z wysokiej jakości produktów pochodzenia naturalnego i kombinacji zaskakujących składników. Ale musisz się oprzeć! DO NOT DRINK jest zarezerwowany dla skóry, podkreślając jej piękno.


Inne pozytywne (dobre) uwagi:


 • Butelki i pudełka w całości nadające się do recyklingu **
 • 87% składników pochodzenia naturalnego
 • Roślinny alkohol z buraków

W tej kategorii znajdziesz produkty zawierające minimum 90% składników pochodzenia naturalnego, ale za to 0% substancji z 15 grup, podejrzanych o szkodliwość (jak silikony, substancje ropopochodne, triklosan, konserwanty jak BHA i BHT czy emulgatory jak DEA i TEA).

Zależy Ci, żeby Twoje wybory były nieskazitelne etycznie? Wybieraj kosmetyki wegańskie, produkowane bez żadnych składników odzwierzęcych. W tej sekcji nie znajdziesz produktów pszczelich, karminu, keratyny, lanoliny, mleka – za to odkryjesz siłę roślin i potęgę współczesnej nauki.

Zmniejsz swój ślad! Wybieraj opakowania z recyklingu i do recyklingu, produkty z wymiennymi wkładami, stawiaj na mniejsze zużycie materiałów opakowaniowych. W tej sekcji znajdziesz produkty, których produkcja i utylizacja są przyjaźniejsze dla planety.