Znajdź idealny prezent
na Dzień Matki

ILE CZASU POZOSTAŁO DO DNIA MATKI?

Dni
00
Godzin
00
Minut
00
Sekund
00

faq

W 2021 roku Dzień Matki obchodzony jest w środę 26 maja! Dzięki Sephora zaplanuj z wyprzedzeniem prezent, który napełni twoją mamę szczęściem. Wkrótce dostępny będzie wybór niesamowitych ofert, kosmetyków do makijażu i zapachów. Sukces gwarantowany!

Dzień Matki to dzień, w którym świętujemy miłość do naszych mam. To święto przyjęło się w wielu krajach i to dobrze! Ten dzień ma inne pochodzenie, ale współczesna wersja pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Sprawiamy mamom przyjemność i dziękujemy za nasze wychowanie: piszemy małe liściki, aby powiedzieć „Kocham cię”, ofiarujemy kwiaty lub prezenty.

Znalezienie idealnego prezentu na Dzień Matki nie zawsze jest łatwe! Na szczęście Sephora pomoże Ci wybrać prezent, który na pewno ją ucieszy. W pięknie zapakowanym pudełku prezentowym: zapach, makijaż lub pielęgnacja skóry. Trzy rzeczy, których zawsze potrzebujemy!

Nawet lepszy niż jeden zapach: na Dzień Matki podaruj jej pudełko kilku perfum! Trudno się pomylić z tym niesamowitym pomysłem! Zakochaj się w La vie est belle z Lancôme, La petite robe noire od Guerlain czy Si od Armaniego. Czy jest lepszy sposób, aby powiedzieć „kocham cię” swojej ukochanej mamie?