ŚWIĄTECZNE ODLICZANIE
 Świąteczny SephoraBox w prezencie do zakupów pow. 299 zł z kodem 3BOX. Oferta tylko online. Ważna do 03.12 do 23:59 lub do wyczerpania zapasów.
Zobacz warunki oferty
Oferta ważna wyłącznie na Sephora.pl, przy zakupach realizowanych drogą wysyłkową. Nie łączy się z innymi promocjami, nie dotyczy produktów przecenionych oraz kosztów wysyłki. Ważna w dniu 03.12.2020 lub do wyczerpania zapasów

Cyber Monday

Po Black Friday przychodzi czas na Cyber Monday! Czym właściwie jest Cyber Monday? Od około 15 lat, Cyber Monday to poniedziałek następujący po Black Friday, który znany jest z promocji dostępnych wyłącznie w w sklepach online! W poniedziałek, 30 listopada 2020, przygotuj się na najlepsze promocje na Sephora.pl. Na liście są: 25% rabatu przy zamówieniach powyżej 290 zł oraz -20% na Twoje zakupy.


Nawet nasze NAJLEPSZE marki zaoferowały przeceny na swoje produkty, które mogą być idealnym prezentem dla Twoich bliskich.

RABAT 25% przy zamówieniach powyżej 290 zł

LUB

RABAT 20% NA TWOJE ZAKUPY

UŻYJ KODU: CYBER200 HITÓW

MAKE UP FOR EVER -30%

ZESTAWY
PERFUM

zestawy
makijażowe

ZESTAWY
PIELĘGNACYJNE

ZESTAWY
PREZENTOWE

Świąteczny quiz
prezentowy

e-Karta
upominkowa

faq

Cyber Monday (święto powstałe w USA) to poniedziałek, który następuje bezpośrednio po Black Friday. Jest to dodatkowe przedłużenie wszystkich promocji, które odbywają się we wspomniany już piątek, ale wyłącznie online. Cyber Monday został stworzony przez przez sprzedawców detalicznych, aby zachęcić ludzi do zakupów online.

Tegoroczny Cyber Monday wypada 30 listopada 2020 roku.

PROMOCJE


Nie jesteś w stanie poczekać aż tak długo?Sephora cały czas proponuje niezliczone promocje na dużą ilość produktów i marek. Niesamowicie niskie ceny, promocje, prezenty do zakupów i więcej.. WOW!


ZACZYNAMY NAJPIĘKNIEJSZY CYBER MONDAY!


Nie możemy się doczekać, aby pokazać Ci co przygotowaliśmy na ten cudowny dzień ! Już niedługo nasi Klienci będą mogli odkryć wszystkie promocje na produkty do makijażu, perfumy i produkty do pielęgnacji.

MAKIJAŻ NA CYBER MONDAY


Nasze przeceny sprawią, że się uśmiechniesz! Przygotuj się na dużą ilość brokatu na Twoich oczach. Pomadki, palety cieni do powiek i podkłady w super niskich cenach, po prostu WOW! Uwaga, wygląda na to, że marki takie jak Too Faced, Yves Saint Laurent, Armani, KVD Vegan Beauty będą mieć również produkty w super cenach.


Obiecujemy, że Twoje zamówienie będzie tym razem niezwykle kolorowe! Jeśli myślisz o nowych kosmetykach do makijażu, to skorzystaj z dzisiejszych promocji!