Promocja obowiązuje od 27.09.2022r. do 29.09.2022r. w perfumeriach, na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania rabatu -25% na wybrane produkty marek: YSL, Smashbox, Bumble and Bumble, Clinique, Glamglow, Estee Lauder, Origins. Oferta obowiązuje z kartą Klubu Sephora lub przy zapisie do Klubu. Oferta obowiązuje z kodem: SC22. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami - w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie dotyczy zakupu produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.bit.ly/wykluczone. Promocja obowiązuje w opcji Click&Collect.

Big by
definition.

Efekt pogrubionych rzęs.

Odkryj >>

Efekt makijażu.

Ponieważ każda rzęsa się liczy, tusz do rzęs Big by definition rozdziela rzęsy jedna po drugiej, aby uzyskać efekt pełnego objętości wachlarza rzęs zwiększonego o +135%. (1).

Szczoteczka.

Wielowymiarowe włókna pozwalają uchwycić każdą rzęsę oddzielnie dla pełnego zdefiniowania spojrzenia.

Wegańska formuła.

Ultra-czarna i lekka formuła zawiera woski pochodzenia roślinnego, które zapewniają wygładzenie i odżywienie. Dzień po dniu rzęsy są w lepszej kondycji, optymalnie rozdzielone i podkreślone.

Niewyretuszowane zdjęcie.
Nie dodano sztucznych rzęs.

#bigbydefinition: Stwórz swój film
i udostępnij na TikTok

Zwiększ głośność, aby obejrzeć wideo Cassandry!

Jaki efekt objętości preferujesz dla swoich rzęs?

Jaki rodzaj tuszu do rzęs wybrać?

Czytaj więcej >>

Jakich błędów w makijażu unikać?

Czytaj więcej >>