Promocja obowiązuje od 21.01.2022r (od godziny 20:00) do 23.01.2022r. (do godziny 23:59 lub do wyczerpania zapasów) na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania przez wszystkich (przy zakupach na sephora.pl) rabatu -20% przy zamówieniu za min. 239zł lub rabatu -25% przy zamówieniu za min. 349 zł. Przy zakupach w aplikacji oferta uprawnia do otrzymania rabatu -20% przy zamówieniach za min. 239zł oraz rabatu -25% przy zamówieniach za min. 329zł. Oferta obowiązuje z kodem: BDAY. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami - w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie dotyczy zakupu produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.bit.ly/wykluczone. Promocja obowiązuje w opcji Click&Collect.
Jakiego produktu szukasz?

Big by
definition.

Efekt pogrubionych rzęs.

Odkryj >>

Efekt makijażu.

Ponieważ każda rzęsa się liczy, tusz do rzęs Big by definition rozdziela rzęsy jedna po drugiej, aby uzyskać efekt pełnego objętości wachlarza rzęs zwiększonego o +135%. (1).

Szczoteczka.

Wielowymiarowe włókna pozwalają uchwycić każdą rzęsę oddzielnie dla pełnego zdefiniowania spojrzenia.

Wegańska formuła.

Ultra-czarna i lekka formuła zawiera woski pochodzenia roślinnego, które zapewniają wygładzenie i odżywienie. Dzień po dniu rzęsy są w lepszej kondycji, optymalnie rozdzielone i podkreślone.

Niewyretuszowane zdjęcie.
Nie dodano sztucznych rzęs.

#bigbydefinition: Stwórz swój film
i udostępnij na TikTok

Zwiększ głośność, aby obejrzeć wideo Cassandry!

Jaki efekt objętości preferujesz dla swoich rzęs?

Jaki rodzaj tuszu do rzęs wybrać?

Czytaj więcej >>

Jakich błędów w makijażu unikać?

Czytaj więcej >>