Hypnotic Poison Eau de Toilette Roller Pearl - Woda toaletowa - DIOR
 

DIOR

Hypnotic Poison Eau de Toilette Roller Pearl
Woda toaletowa

Hypnotic Poison nie jest zapachem, który się nosi, ale zapachem, który poniesie Ciebie. Wraz z wodą toaletową Hypnotic Poison, Dior stworzył elektryzyjący i zmysłowy zapach godny legendy ...

Dowiedz się więcej
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki

Hypnotic Poison nie jest zapachem, który się nosi, ale zapachem, który poniesie Ciebie.

Wraz z wodą toaletową Hypnotic Poison, Dior stworzył elektryzyjący i zmysłowy zapach godny legendy nowoczesnego perfumiarstwa.

Mocny, orientalny i niezwykle kobiecy Hypnotic Poison jest teraz dostępny również jako Roller-Pearl. Promienny, iskrzący szklany flakon zwieńczony delikatną perłą umożliwającą łatwą aplikację. Idealny jako dopełnienie zapachu w ciągu dnia lub w czasie podróży, Hypnotic Poison Roller Pearl to prawdziwy klejnot.

Woda toaletowa Hypnotic Poison łączy kontrasty. Zmysłowe nuty wanilii i gorzkiego migdału łączą się z jaśminem Sambac i akordami drzewa sandałowego. Nuty anyżu i piżma wzmacniają ten elektryzujący zestaw.

Precyzyjna aplikacja: perła aplikuje idealną ilość zapachu dokładnie tam gdzie tego chcesz.
Satynowy dotyk: Ultra lekka i świeża struktura zmysłowo stapia się ze skórą.

W podróży: Flakon o pojemności 20 ml, który możesz zabrać ze sobą wszędzie! Flakon jest hermetycznie zamknięty, dzięki zakręcanej nasadzce.


Nałóż zapach Hypnotic Poison Roller-Pearl w miejsca gdzie najmocniej pulsuje krew: wnętrze nadgarstków, szyję i miejsca za uszami.Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Zobacz opinie klientów