The Ritual of Hammam Mini Fragrance Sticks - Minidyfuzor - RITUALS
 

RITUALS

The Ritual of Hammam Mini Fragrance Sticks
Minidyfuzor

Miniwersja klasycznego dyfuzora z serii The Ritual of Hammam, stworzona specjalnie do mniejszych pomieszczeń w Twoim domu. Dzięki zapachom połączonego eukaliptusa oraz rozmarynu Twój dom wypełni się ...

Dowiedz się więcej
TO DO
50 ml
59,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
Miniwersja klasycznego dyfuzora z serii The Ritual of Hammam, stworzona specjalnie do mniejszych pomieszczeń w Twoim domu. Dzięki zapachom połączonego eukaliptusa oraz rozmarynu Twój dom wypełni się pięknym i eleganckim zapachem.

Jak używać? Włóż dołączone do opakowania patyczki do butelki z zapachem. Dzięki naszej formule nie ma konieczności przekręcania patyczków na drugą stronę. Jeśli potrzebujesz mocniejszego zapachu przekręć patyczki, a następnie umyj ręce mydłem i wodą. Uwaga: Jeśli patyczki będą przekręcane często dyfuzor może starczyć na krócej niż 3 miesiące.

LINALOOL, EUCALYPTOL, CITRONELLOL, 4,TERT,BUTYLCYCLOHEXYL ACETATE, LIMONENE, PENTADECALACTONE, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, GERANIOL, HELIOTROPINE, BETA,PINENES, ALPHA,ISOMETHYL IONONE.

Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Zobacz opinie klientów