Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Necessaire Azur - Zestaw Woda Perfumowana Miniatury - ATELIER COLOGNE
 

ATELIER COLOGNE

Necessaire Azur
Zestaw Woda Perfumowana Miniatury

  • wyłączność

Przepiękna kompozycja czterech Colognes Absolues z kolekcji Azur, od Atelier Cologne, celebruje elegancję cytrusów oraz tradycję składników klasycznych Cologne. Połączenie cennych, naturalnych ...

Dowiedz się więcej
Zestaw zawiera:

- Mandarine Glaciale Miniatury po 4 ml zapachów
- Sud Magnolia Miniatury po 4 ml zapachów
- Figuier Ardent Miniatury po 4 ml zapachów
- Cèdre Atlas Miniatury po 4 ml zapachów

TO DO
Zestaw Miniatury 4 ml
  • wyłączność
109,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • WIĘCEJ INFORMACJI
Przepiękna kompozycja czterech Colognes Absolues z kolekcji Azur, od Atelier Cologne, celebruje elegancję cytrusów oraz tradycję składników klasycznych Cologne.
Połączenie cennych, naturalnych esencji pochodzących z urokliwych regionów świata, gdzie morze i niebo stają się jednością.
Mandarine Glaciale to cytrusowy świeży zapach o nutach mandarynki z Kalabrii, Imbiru z Chin oraz Wetiweru z Haiti. Rozkoszny zapach czaruje chłodnymi nutami i soczystym cytrusowym koktajlem prowadząc do pasjonujących nut bazowych przywołujących uczucie chłodnego powiewu skąpanego w słońcu cytrusowego sadu.

Sud Magnolia to kwiatowy, świeży zapach o nucie Magnolii z Luizjany, gorzkiej pomarańczy z Sewilii i atlasu drzewa cedrowego z Maroko. Zdecydowana woń cytrusów uroczyście rozkwita aby wprowadzić nas w drzewną nutę bazy przywołującą ciepłe noce.

Figuier Ardent jest drzewno – kwiatowym zapachem o nutach liści figowych z Prowansji, bergamotki z Kalabrii, drzewa cedrowego z Wirginii. Liczne kwiaty prowadzą do pieprzowego serca ukazującego wiosenne wspomnienia - magiczne i intymne.

Cèdre Atlas to drzewno – cytrusowy zapach z nutami atlasu drzewa cedrowego z Marokańskich wzgórz, cytryny z Sycylii i białej ambry. Przejrzyste cytrusowe nuty przenikają przez wszystkie warstwy zapachu.

Zobacz opinie klientów