Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Jimmy Choo Illicit - Zestaw Woda Perfumowana - JIMMY CHOO
 

JIMMY CHOO

Jimmy Choo Illicit
Zestaw Woda Perfumowana

  • wyłączność

Nowoczesny, kwiatowo orientalny Illicit jest żywy i prowokujący, ale kryjący w sobie zniewalającą i naturalną kobiecą delikatność. Niezwykły efekt zapachowy, w którym orzeźwiający imbir łączy się z ...

Dowiedz się więcej
ZESTAW ZAWIERA:

- 1 Woda Perfumowana Atomizer 60 ml
- 1 Balsam do ciała 100 ml GRATIS

TO DO
Zestaw Woda Perfumowana 60 ml
  • wyłączność
205,90zł
343,17zł / 100ml
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • NUTY ZAPACHOWE
Nowoczesny, kwiatowo orientalny Illicit jest żywy i prowokujący, ale kryjący w sobie zniewalającą i naturalną kobiecą delikatność.
Niezwykły efekt zapachowy, w którym orzeźwiający imbir łączy się z kobiecymi nutami róży i wyrafinowanego jaśminu przechodząc w smakowite akordy miodu i ambry.
Masywny, szlifowany flakon Illicit przypomina kształtem szklankę w stylu art déco. Luksusowy płyn skrzy się poprzez pionowy szlif wokół podstawy flakonu zamkniętego kwadratowym, srebrzystym korkiem wg najmodniejszych trendów.
Etui Illicit, zainspirowane złocistą skórą kreacji z kolekcji Jimmy Choo Wiosna/Lato 2015, przywołuje delikatnie prowokujący styl glamour.
Nuta głowy: imbir
Nuta serca: róża
Nuta bazy: miodowo-ambrowy akord

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów