Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Illicit - Zestaw Woda Perfumowana - JIMMY CHOO
 

JIMMY CHOO

Illicit
Zestaw Woda Perfumowana

  • sale
  • oferta specjalna

Nowoczesny, kwiatowo orientalny Illicit jest żywy i prowokujący, ale kryjący w sobie zniewalającą i naturalną kobiecą delikatność. Niezwykły efekt zapachowy, w którym orzeźwiający imbir łączy się z ...

Dowiedz się więcej
ZESTAW ZAWIERA :

- 1 Woda Perfumowana atomizer 60 ml
- 1 Perfumowane mleczko do ciała 100 ml OFEROWANY

TO DO
Zestaw 60 ml
  • sale
  • oferta specjalna
159,90zł 339,00zł
266,50zł / 100ml
Zapas wyczerpany
  • Opis
Nowoczesny, kwiatowo orientalny Illicit jest żywy i prowokujący, ale kryjący w sobie zniewalającą i naturalną kobiecą delikatność.

Niezwykły efekt zapachowy, w którym orzeźwiający imbir łączy się z kobiecymi nutami róży i wyrafinowanego jaśminu, przechodząc w smakowite akordy miodu i ambry.

Masywny, szlifowany flakon ILLICIT przypomina kształtem szklankę w stylu art déco. Luksusowy płyn skrzy się poprzez pionowy szlif wokół podstawy flakonu zamkniętego kwadratowym, srebrzystym korkiem wg najmodniejszych trendów.

Etui ILLICIT, zainspirowane złocistą skórą kreacji z kolekcji Jimmy Choo Wiosna/Lato 2015, przywołuje delikatnie prowokujący styl glamour.Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów