Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Flowerbomb - Zestaw Woda Perfumowana - VIKTOR & ROLF
 

VIKTOR & ROLF

Flowerbomb
Zestaw Woda Perfumowana

  • oferta specjalna
  • wyłączność

Flowerbomb to zapach eksplodujący bukietem kwiatów, który rzuca wyzwanie upływowi czasu i wyzwala bezgraniczną radość. To zapachowy status obsesji i oczarowania. Magiczne kwiatowe nuty rozbudzą Twoje ...

Dowiedz się więcej
ZESTAW ZAWIERA :

- 1 Woda Perfumowana 50 ml
- 1 Mleczko do ciała 40 ml OFEROWANY
- 1 Zel pod prysznic 50 ml OFEROWANY

TO DO
Zestaw 50 ml
  • oferta specjalna
  • wyłączność
319,90zł 479,00zł
639,80zł / 100ml
Darmowa dostawa
Zapas wyczerpany
  • Opis
Flowerbomb to zapach eksplodujący bukietem kwiatów, który rzuca wyzwanie upływowi czasu i wyzwala bezgraniczną radość. To zapachowy status obsesji i oczarowania.
Magiczne kwiatowe nuty rozbudzą Twoje uczucia i przeniosą Cię w świat marzeń i snów. We Flowerbomb mieszają się wszystkie wrażenia: fantazji, przesady i ułudy.
Zapach stworzony dla kobiet, które pragną uwolnić się od twardej rzeczywistości, żyjąc w zaczarowanym świecie marzeń.

Flowerbomb to zapach eksplodujący bukietem kwiatów. Odkryj świat marzeń i snów dzięki wodzie perfumowanej 50 ml w zestawie z rozkosznym balsalem do ciała 40 ml oraz żelem pod prysznic 50 ml.

Zobacz opinie klientów