Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Miss Dior - Woda Perfumowana - DIOR
 

DIOR

Miss Dior
Woda Perfumowana

Woda Perfumowana Miss Dior z myślą o "młodej, eleganckiej, radosnej i zakochanej kobiecie". Romantyczny zapach, Miss Dior wzbudza i wzmaga głęboką i radosną miłość. Uosabia spontaniczną radość życia ...

Dowiedz się więcej *
TO DO
30 ml
325,00zł
1 083,33zł / 100ml
Darmowa dostawa
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
TO DO
50 ml
455,00zł
910,00zł / 100ml
Darmowa dostawa
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • NUTY ZAPACHOWE
Woda Perfumowana Miss Dior z myślą o "młodej, eleganckiej, radosnej i zakochanej kobiecie".

Romantyczny zapach, Miss Dior wzbudza i wzmaga głęboką i radosną miłość. Uosabia spontaniczną radość życia współczesnej kobiety. Szczególny sposób bycia wolnym i chęci podobania się. Zapach pełen ujmującego wdzięku, od pierwszej chwili.

Miss Dior jest kompozycją szyprową, która rozwija się stopniowo. Preludium stanowią nuty hesperydowe, świeże i owocowe, następnie zapach rozwija się akordami kwiatowymi, uszlachetniając się elegancją paczuli, konkludując nutami piżmowymi, będącymi ostatnią trajektorią dla wspomnień.

Skrywając w sobie prawdziwe bogactwo, Miss Dior proponuje mocną i zaskakującą ewolucję kompozycji zapachowej.
Woda Perfumowana Miss Dior jest zapachem szyprowym kwiatowo-owocowym, dusza domu Dior odnowiona, z dozą impertynencji i nowoczesności.

- Mandarynka z Włoch: Wszystkie kraje basenu Morza Śródziemnego uprawiają mandarynkę ale to na południu Włoch, znajduje się ta najpardziej jakościowa. Istnieje wiele odmian mandarynki: żółta, zielona i czerwona. Odpowiadają one różnym stopniom dojrzewania owocu. Esencja mandarynki należy do nut hesperydowych i nadaje zapachowi nuty owocowej i świeżości. Mandarynka zachęca do podróży i znajduje się w nucie głowy Miss Dior.

- Jaśmin: symbol delikatnej kobiecości, jaśmin jest bogatym kwiatem o wielu odsłonach. Jego absolut pochodzący z Egiptu nadaje zarazem mocy i delikatności.

- Paczuli: paczuli jest rośliną pochodzącą z Indonezji i Malezji. Nieodzowny składnik perfumiarstwa, jego esencję otrzymuje się poprzez destylację suchych liści parą wodną. Stosuje się ją w zapachach szyprowych, drzewnych i orientalnych.

Zobacz opinie klientów