Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Sud Magnolia Cologne Absolue - Format Podróżny - ATELIER COLOGNE
 

ATELIER COLOGNE

Sud Magnolia Cologne Absolue
Format Podróżny

  • wyłączność

Kompletnie niespodziewane doświadczenie inspirowane materiami z regionów, gdzie morze i niebo zlewają się w jedno, Sud Magnolia to kwiatowy i świeży zapach z nutami magnolii z Luizjany, gorzkiej ...

Dowiedz się więcej
TO DO
7,5 ml
  • wyłączność
89,00zł
1 112,50zł / 100ml
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • NUTY ZAPACHOWE
Kompletnie niespodziewane doświadczenie inspirowane materiami z regionów, gdzie morze i niebo zlewają się w jedno, Sud Magnolia to kwiatowy i świeży zapach z nutami magnolii z Luizjany, gorzkiej pomarańczy z Sewilii i drzewa sandałowego z Atlasu w Maroko. Ostre nuty cytrusów rozkwitają we wspaniałą celebrację kwiatów. Drzewna głębia to reminiscencja przedwojennej elegancji i beztroski ciepłych nocy.

Ciepły, kwiatowy zapach dostępny wyłącznie w Sephora. Zapewnia świeżość i elegancję Cologne, ale stworzony jest tak, by pozostawić trwały zapach na skórze.

"Spotykają się co roku, zawsze w tym samym miejscu. Wypatrzył ją w tłumie. Jej maskę zdobiły białe pióra i kryształki w kolorze karmazynu. Nacieszył się chwilą patrzenia na nią, gdy go szuka, ale niedługo, musiał jak najszybciej znów mieć ją w ramionach."
Gorzka Pomarańcz z Sewilii, Pomelo z Florydy, Czarna Porzeczka, Magnolia z Luizjany, Absolut Róży Bułgarskiej, Indyjski Kwiat Szafranu, Drzewo Sandałowe z Atlasu w Maroko, Piżmo.

Zobacz opinie klientów