Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Straight Blow Dry - Balsam do stylizacji - BUMBLE AND BUMBLE
 

BUMBLE AND BUMBLE

Straight Blow Dry
Balsam do stylizacji

  • wyłączność

Balsam do stylizacji włosów Straight Blow Dry to lekki, aktywowany termicznie preparat do stylizacji, który pomaga układać lśniące, gładkie i zdrowo wyglądające fryzury. Idealny do wygładzania włosów ...

Dowiedz się więcej *
TO DO
60 ml
  • wyłączność
79,00zł
131,67zł / 100ml
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
Balsam do stylizacji włosów Straight Blow Dry to lekki, aktywowany termicznie preparat do stylizacji, który pomaga układać lśniące, gładkie i zdrowo wyglądające fryzury. Idealny do wygładzania włosów kręconych, szorstkich, niezdyscyplinowanych, ten nietłusty produkt redukuje puszenie się i pomaga ujarzmić niesforne kosmyki, zapewniając włosom miękkość, naturalne uniesienie i lekkość. Mieszanka lekkich jak piórko silikonów ułatwia wygładzanie, dodaje objętości, blasku i ożywia kolor. Pantenol i gliceryna zabezpieczają przed wilgocią oraz działaniem wysokiej temperatury podczas stylizacji.

Zobacz opinie klientów