Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Thickening Hairspray - Spray zwiększający objetość włosów - BUMBLE AND BUMBLE
 

BUMBLE AND BUMBLE

Thickening Hairspray
Spray zwiększający objetość włosów

  • wyłączność
  • edycja limitowana

Limitowana wersja opakowania Thickening Spray w kolorze różowym. Thickening Spray jest niezbędny w salonach fryzjerskich, na planie i za kulisami. Doskonały dla wszystkich rodzajów włosów, ożywia i ...

Dowiedz się więcej
TO DO
250 ml
  • wyłączność
  • edycja limitowana
89,90zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
Limitowana wersja opakowania Thickening Spray w kolorze różowym. Thickening Spray jest niezbędny w salonach fryzjerskich, na planie i za kulisami. Doskonały dla wszystkich rodzajów włosów, ożywia i zapewnia efekt trwałej objętości. W ramach wsparcia Kampanii na rzecz Walki z Rakiem Piersi prowadzonej przez Estée Lauder Companies, Bumble and bumble przekaże na badania 20% ceny detalicznej każdego sprayu Thickening Spray z różową wstążką, sprzedanego w okresie od 1 października 2018 r. do 31 marca 2019 r.

Spryskać mokre lub suche włosy. Aby osiągnąć nienaganną fryzurę, stosować po użyciu bazy stylizacji lub Tonic Lotion. Dla perfekcyjnej fryzury spryskać dokładnie całe włosy.

1. Średnie utrwalenie objętości: rozpocząć od Prep, a następnie użyć Thickening Hairspray.
2. Jeszcze intensywniejsze nawilżenie, aksamitność i blask włosów: spryskać włosy Thickening Hairspray, a następnie użyć Leave In Conditioner.
3. Jeszcze większa objętość, trwałość i aksamitność fryzury: zastosować Straight, a na koniec użyć Thickening Hairspray.

Water\Aqua\Eau, Alcohol Denat., Isopropanol, Vp/Va Copolymer, Polyquaternium-11, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydroxypropyltrimonium Honey, PEG-75 Lanolin, Polysorbate 80, Fragrance (Parfum), Eugenol, Limonene.

Zobacz opinie klientów