Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Shampoo - Szampon do włosów - DERMA
 

DERMA

Shampoo
Szampon do włosów

  • oferta specjalna
  • wyłączność

Szampon Derma Eco Woman to niezwykle łagodny, luksusowy, certyfikowany, szampon organiczny i hipoalergiczny. Oczyszcza włosy i przywraca równowagę skórze głowy. Pozostawia włosy miękkie, czyste i ...

Dowiedz się więcej
TO DO
285 ml
  • oferta specjalna
  • wyłączność
59,00zł
20,70zł / 100ml
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • Składniki
  • REZULTATY TESTÓW
Szampon Derma Eco Woman to niezwykle łagodny, luksusowy, certyfikowany, szampon organiczny i hipoalergiczny. Oczyszcza włosy i przywraca równowagę skórze głowy.
Pozostawia włosy miękkie, czyste i zadbane. Receptura oparta na cz ystych, natur alnych i organicznych składnikach zapewniających optymalne nawilżenie i odżywienie.
Całkowicie bezpieczna i zdrowa pielęgnacja. To najczystszy luksus i inwestycja w zdrowie.

Derma Eco Woman szampon posiada certyfikacje aż CZYTERECH niezależnych organizacji: Duńskiego Stowarzyszenia Asthma Allergy, AllergyCertified i Nordic Ecolabel. Ponadto certyfikowany jest przez Ecocert, który potwierdza, iż jest to produkt organiczny.
Szampon pozbawiony jest perfum, parabenów oraz barwników, tym samym minimalizując ryzyko reakcji alergicznych i nadwrażliwości.

Wyprodukowany w Danii.

Jak używać ?
Wmasować szampon w wilgotne włosy i skórę głowy, następnie dokładnie spłukać wodą. Dla potrzebujących nawilżenia włosów polecana na końcówki Oliwka Derma Eco Woman.
Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Extract(1), Coco-Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Glycerin(2), Hydrolyzed Rice Bran Protein, Sucrose Cocoate, Glyceryl Oleate, Lauryl Glucoside, Stearyl Citrate, Citric Acid, Sodium Chloride, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate

(1)Składniki pochodzące z upraw organicznych.


(2)Wykonane z organicznych składników. 99% wszystkich
składników jest pochodzenia naturalnego. 20%
wszystkich składników pochodzi z upraw organicznych.


Naturalny i organiczny kosmetyk, certyfikowany przez
ECOCERT Greenlife zgodnie ze standardami ECOCERT
dostępnymi na: http://cosmetics.ecocert.com"
Szampon do włosów Derma Eco Woman to kosmetyk tak bezpieczny, czysty i naturalny, że został odznaczony aż CZTEREMA certyfikatami: Certyfikat Duńskiego Stowarzyszenia Asthma-Allergy Denmark oraz Międzynarodowy certyfikat Allergy Certified - One World One Label to gwarancja i dowód na to, że produkt:
- Jest wolny od alergenów, co minimalizuje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej i nadwrażliwości
- Wszystkie składniki zostały przebadane toksykologicznie
- Bez substancji zapachowych
- Bez barwników
- Bez zbędnych składników

Certyfikat ECOCERT ORGANIC to gwarancja:
- kontroli jakości
- certyfikacji organicznej
- produkty nietestowane na zwierzętach

Certyfikat NORDIC ECOLABEL jest zapewnieniem, że produkt spełnia rygorystyczne wymogi środowiskowe oraz gwarancją najwyższej jakości produktu i dbałości o Twoje zdrowie.

Uzupełnij swój look

Zobacz opinie klientów