Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Knot Free Shampoo If Your Hair Acts Hard To Comb - Odżywka - ORIGINS
 

ORIGINS

Knot Free Shampoo If Your Hair Acts Hard To Comb
Odżywka

  • sale
  • wyłączność

Specjalne składniki odżywki Origins ułatwiające rozczesywanie potarganych włosów zawarte w Knot Free™ pomagają uwolnić sploty od kłopotliwej plątaniny, podczas gdy roślinne mieszanki brzoskwini, ...

Dowiedz się więcej
TO DO
250 ml
  • sale
  • wyłączność
34,90zł 69,00zł
13,96zł / 100ml
Zapas wyczerpany
  • Opis
Specjalne składniki odżywki Origins ułatwiające rozczesywanie potarganych włosów zawarte w Knot Free™ pomagają uwolnić sploty od kłopotliwej plątaniny, podczas gdy roślinne mieszanki brzoskwini, cytryny, pączków czarnej porzeczki i świeżej mięty pieprzowej relaksują resztę ciała.

Dzięki Knot Free™ splątane włosy wyprostowują się i rozdzielają. Grzebień prześlizguje się przez pasma włosów bez zatrzymywania.
Proteiny pszenicy działają jak małe magnesy, które wiążą się ze strukturą włosa, by odżywić, nawilżyć i zapobiec wysuszeniu oraz sprowadzić na miejsce niesforne kosmyki.
Skrobia pszenicy pomaga utrzymać nawilżenie włosów, powstrzymując uparte kosmyki przed poplątaniem w wilgotne dni.

Odżywka Knot Free™ do spłukiwania wzmacnia, rozświetla i skręca włosy bez ich obciążania.

Zobacz opinie klientów