Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Colour Silverising - Odżywka do włosów blond - OSMO
 

OSMO

Colour Silverising
Odżywka do włosów blond

  • oferta specjalna
  • wyłączność

Odżywka chroniąca kolor włosów rozjaśnianych, farbowanych na blond lub z pasemkami. Odżywiająca formuła zapewnia witalności i zdrowie blond włosom. Likwidująca wszystkie niechciane żółte tony we ...

Dowiedz się więcej
TO DO
280 ml
  • oferta specjalna
  • wyłączność
23,90zł 49,00zł
8,54zł / 100ml
Zapas wyczerpany
  • Opis
Odżywka chroniąca kolor włosów rozjaśnianych, farbowanych na blond lub z pasemkami. Odżywiająca formuła zapewnia witalności i zdrowie blond włosom. Likwidująca wszystkie niechciane żółte tony we włosach z pasemkami, rozjaśnianych ii farbowanych na blond. Wzmacnia srebrne tony w siwych włosach. Ma właściwości antystatyczne i przeciw splątaniowe. Rezultatem są błyszczące jedwabiste włosy, łatwe do rozczesania i ułożenia. Dla uzyskania najlepszych rezultatów stosować z szamponem Osmo Colour Silverising Shampoo.

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów