Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
DAFNI Go - Ceramiczna szczotka do prostowania włosów w formacie podróżnym - DAFNI
 

DAFNI

DAFNI Go
Ceramiczna szczotka do prostowania włosów w formacie podróżnym

  • oferta specjalna
  • wyłączność

Z myślą o potrzebach zabieganych kobiet stworzyliśmy DAFNI go - niewielkie urządzenie zapewniające pełnię możliwości stylizacji z wygodną osłoną termiczną oraz bezpiecznym etui podróżnym ułatwiającym ...

Dowiedz się więcej
Zawartość zestawu:

- Osłona termiczna
- Odporne na wysoką temperaturę etui podróżne
- Odłączany przewód

TO DO
Szczotka wygładzająca do włosów
  • oferta specjalna
  • wyłączność
264,90zł 589,00zł
Darmowa dostawa
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
Z myślą o potrzebach zabieganych kobiet stworzyliśmy DAFNI go - niewielkie urządzenie zapewniające pełnię możliwości stylizacji z wygodną osłoną termiczną oraz bezpiecznym etui podróżnym ułatwiającym przechowywanie.

Podobnie jak w przypadku oryginalnej szczotki DAFNI, w DAFNI go zadbano o wszelkiego rodzaju zabezpieczenia zapobiegające uszkadzaniu włosów oraz poparzeniom skóry.

Dafni Go jest wyprodukowana z tych samych bezpiecznych materiałów co Dafni Original.

Jeśli wybierasz się w podróż dookoła świata lub na zajęcia fitness, zabierz ze sobą DAFNI go. To idealne narzędzie do stylizacji dla aktywnych kobiet, które można zabrać z sobą wszędzie.

Szczotka DAFNI go jest lekka, dzięki czemu z wyjątkową łatwością zmieścisz ją w torebce, torbie sportowej lub walizce, by zadbać o idealną fryzurę poza domem.

1. W celu uzyskania najlepszego rezultatu należy używać tylko na suchych, rozczesanych włosach.
2. Włosy powinny mieć kontakt z wewnętrzną częścią szczotki.
3. Szczotkować powoli, ruchem skierowanym w dół.Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Zobacz opinie klientów