Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
DAFNI Black - Szczotka do prostowania włosów - DAFNI
 

DAFNI

DAFNI Black
Szczotka do prostowania włosów

  • Nowość

DAFNI black ma ulepszony, ergonomiczny kształt, który zapewnia lepszą pracę z urządzeniem i bardziej precyzyjny efekt. DAFNI black w kilka minut odmieni twój wygląd, nawet jeśli twoje włosy to grube ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Dafni Black
  • Nowość
799,00zł
Darmowa dostawa
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
DAFNI black ma ulepszony, ergonomiczny kształt, który zapewnia lepszą pracę z urządzeniem i bardziej precyzyjny efekt. DAFNI black w kilka minut odmieni twój wygląd, nawet jeśli twoje włosy to grube lub trudne do ujarzmienia loki.

Produkt wprowadza nową jakość w stylizacji, dzięki zastosowaniu technologii 3D Curved Core.
Powierzchnia Curved Core ma wklęsłą płytkę ceramiczną, która idealnie dostosowuje się do kształtu głowy, aby stylizacja włosów była maksymalnie efektywna, od skóry, aż po końce i w mgnieniu oka przemieniała najtrudniejsze do ułożenia loki i fale w gładką, jedwabistą taflę.

Powierzchnia szczotki jest siedem razy większa od tej w tradycyjnych prostownicach, co sprawia, że stylizacja trwa o dziesięć razy krócej, oraz że nie ma konieczności podpinania włosów w trakcie.

1. W celu uzyskania najlepszego rezultatu należy używać tylko na suchych, rozczesanych włosach.
2. Włosy powinny mieć kontakt z wewnętrzną częścią szczotki.
3. Szczotkować powoli, ruchem skierowanym w dół.

Zobacz opinie klientów