Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Ceramiczna szczotka do prostowania włosów - DAFNI
 

DAFNI

Ceramiczna szczotka do prostowania włosów

  • oferta specjalna
  • wyłączność

Dafni to innowacyjna szczotka do prostowania włosów, stworzona z zastosowaniem unikatowej powierzchni ceramicznej 3D i wykorzystująca najbardziej zaawansowane technologie pielęgnacji włosów. Jest ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Szczotka do prostowania włosów
  • oferta specjalna
  • wyłączność
449,90zł 799,00zł
Darmowa dostawa
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
Dafni to innowacyjna szczotka do prostowania włosów, stworzona z zastosowaniem unikatowej powierzchni ceramicznej 3D i wykorzystująca najbardziej zaawansowane technologie pielęgnacji włosów.

Jest łatwa w użyciu, pozwala zaoszczędzić czas, a jednocześnie chroni włosy dzięki utrzymywaniu stałej temperatury 185°C. Dzięki najwyższej jakości powłoce ceramicznej i wypustkom chroniącym skórę głowy, które sprawiają, że Dafni jest najbardziej bezpiecznym i łatwym sposobem na uzyskanie pięknego wyglądu w ciągu zaledwie kilku minut.

Wystarczy 5 minut w ciągu poranka, a Twoje włosy staną się gładkie i proste, bez niepotrzebnego traktowania ich zwykłą prostownicą.
Przywróć piękno i blask swoim włosom z nową szczotką Dafni, dostępna wyłącznie na Sephora.pl!

Jak używać ?
1. W celu uzyskania najlepszego rezultatu należy używać tylko na suchych, rozczesanych włosach.
2. Włosy powinny mieć kontakt z wewnętrzną częścią szczotki.
3. Szczotkować powoli, ruchem skierowanym w dół.

Stwórz swój rytuał piękna

Zobacz opinie klientów