Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Anti-Wrinkle Set - Zestaw przeciwzmarszczkowy - FILORGA
 

FILORGA

Anti-Wrinkle Set
Zestaw przeciwzmarszczkowy

  • Nowość
  • edycja limitowana

Zestaw Anti-Wrinkle - Przeciwzmarszczkowe trio dla idealnie gładkiej skóry! Przeciwstarzeniowy, silnie działający zestaw pielęgnacyjny FILORGA, zalecany do codziennego stosowania: - Bezwzględny krem ...

Dowiedz się więcej
Zestaw zawiera:

- 1 TIME-FILLER® cream - 50 ml
- 1 SLEEP & PEEL® night cream - 15 ml
- 1 TIME-FILLER EYES® eye contour - 4 ml

TO DO
Zestaw 50 ml + 15 ml + 4 ml
  • Nowość
  • edycja limitowana
265,00zł
Darmowa dostawa
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
Zestaw Anti-Wrinkle - Przeciwzmarszczkowe trio dla idealnie gładkiej skóry!

Przeciwstarzeniowy, silnie działający zestaw pielęgnacyjny FILORGA, zalecany do codziennego stosowania:
- Bezwzględny krem do korekcji zmarszczek i krem do absolutnej korekty oznak starzenia wokół oczu
- Odświeżający krem na noc

Połączone zastosowanie tych 3 produktów pozwala uzyskać lepszy efekt na skórze.

TIME-FILLER® : Stosuj rano i/lub wieczorem, na skórę twarzy, szyi i dekoltu, po jej dokładnym oczyszczeniu. Stosuj bezpośrednio na skórę lub na standardowo nakładane serum Filorga. Produkt jest wysoko skoncentrowany, wystarczy więc nałożyć jedynie niewielką ilość. Idealna baza pod makijaż.

SLEEP & PEEL® : Stosuj na noc, na oczyszczoną skórę twarzy, codziennie a w przypadku skóry bardzo wrażliwej co 2 dni. Produktu nie należy nakładać na wilgotną skórę, w okolicach oczu i na otwarte rany. Po zastosowaniu Sleep And Peel® , gdy zaczną działać składniki przeciwdziałające starzeniu, może wystąpić delikatne uczucie mrowienia.
Jeżeli pojawi się silne odczucie pieczenia, oczyść twarz zimną wodą i odstaw produkt. Nie należy go stosować w połączeniu z innymi produktami, które mogą powodować uczulenia.

TIME-FILLER EYES® : Stosuj produkt codziennie rano i/lub wieczorem. Wystarczy nałożyć niewielką ilość. Delikatnie nałóż produkt punktowo wokół oczu, pamiętając również o górnej powiece i nasadzie rzęs.

Zobacz opinie klientów