Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Laser antycellulitowy - Cellulight - RIO
 

RIO

Laser antycellulitowy
Cellulight

Zestaw RIO Cellulight składa się z urządzenia emitującego światło lasera oraz kofeinowego serum. Terapia laserowa jest znana już od kilku lat i uchodzi za najskuteczniejszą trwałą metodę usuwania ...

Dowiedz się więcej

W zestawie:
- Laser o niskiej mocy (LLLT)| Laser klasy 2 bezpieczny do zastosowania w warunkach domowych
- Serum – RIO Caffeine Enriched Treatment Serum
- Krem zabiegowy na noc – RIO Night Active Firming Cream
- Zasilanie bateryjne
- Szczegółowa instrukcja obsługi w języku polskim
- Oryginalna karta gwarancyjna (okres gwarancji: 2 lata)

TO DO
Cellulight
499,00zł
Darmowa dostawa
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
Zestaw RIO Cellulight składa się z urządzenia emitującego światło lasera oraz kofeinowego serum. Terapia laserowa jest znana już od kilku lat i uchodzi za najskuteczniejszą trwałą metodę usuwania cellulitu. Zastosowanie kofeiny o właściwościach antycellulitowych i lasera sprawia, że RIO Cellulight to niezwykle skuteczny sposób na pozbycie się cellulitu. Wystarczy 10 minut dziennie, aby osiągnąć efektowny rezultat. RIO Cellulight stymuluje metabolizm komórek, dzięki czemu usprawnia naprawę i odbudowę uszkodzonej tkanki skórnej, co prowadzi do redukcji cellulitu. Preparat mobilizuje naturalne mechanizmy obronne organizmu, aby pozbyć się zgromadzonego nadmiaru tłuszczu i wygładzić skórę.

Jak działa Cellulight?

Cellulight umożliwia kompleksowe leczenie cellulitu dzięki wykorzystaniu schemat uleczenia łączącego w sobie działanie lasera o niskiej mocy (LLLT) i wzbogaconego kofeiną kompleksu Liporeductyl, które wspólnie stymulują procesy metaboliczne komórek, poprawiają mikrokrążenie, redukują wgłębienia oraz nadają skórze gładkość i elastyczność. Osoby o wrażliwej skórze mogą odczuwać lekkie mrowienie, większość osób nie odczuwa jednak żadnego dyskomfortu.

Na jakich częściach ciała można stosować Cellulight?
Cellulit najczęściej pojawia się na kończynach dolnych, brzuchu i w okolic - ach bioder. CelluLight może być stosowany na każdej części ciała, ponieważ stymuluje naturalny proces odnowy skóry.
Jak często należy stosować Kremy i Laser?
W dzień zaleca się stosowanie Serum, a wieczorem Aktywnego Kremu Ujędrniającego na Noc, zachowując co najmniej 6-godzinną przerwę pomiędzy zabiegami. W celu uzyskania najlepszego efektu, przed użyciem lasera należy dokładnie wmasować w skórę Serum i Krem. Laser powinien być używany każdorazowo po nałożeniu kremu. Rano zaleca się stosowanie Serum wzbogaconego Kofeiną (Caffeine Enriched Treatment Serum), a wieczorem Aktywnego Kremu Ujędrniającego na Noc (Night Active Firming Cream), zachowując co najmniej 6-godzinną przerwę pomiędzy zabiegami. Zalecane jest niemycie obszaru zabiegu przez okres co najmniej 6 godzin po zabiegu.

Jak działa Cellulight?
Cellulight umożliwia kompleksowe leczenie cellulitu dzi

Zobacz opinie klientów