Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Resilience Lift Restorative Radiance Oil - Olejek do Twarzy - ESTÉE LAUDER
 

ESTÉE LAUDER

Resilience Lift Restorative Radiance Oil
Olejek do Twarzy

NOWY olejek Resilience Lift Restorative Radiance Oil od Estée Lauder to prawdziwy zastrzyk młodości i blasku dla Twojej skóry. Lekka formuła o jedwabistej konsystencji i bogatych wartościach ...

Dowiedz się więcej
TO DO
50 ml
465,00zł
930,00zł / 100ml
Darmowa dostawa
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
NOWY olejek Resilience Lift Restorative Radiance Oil od Estée Lauder to prawdziwy zastrzyk młodości i blasku dla Twojej skóry.
Lekka formuła o jedwabistej konsystencji i bogatych wartościach odżywczych zawiera przeciwdziałające oznakom zmęczenia połączenie naturalnych fitolipidów, które zafunduje Twojej cerze gruntowną odnowę.
Już od pierwszej aplikacji skóra zaczyna odzyskiwać naturalną sprężystość i blask, staje się wypoczęta i jedwabiście gładka.

Wyciśnij kilka kropel na opuszki palców i rozprowadź na skórze twarzy oraz szyi przed nałożeniem produktu nawilżającego.
Aby zapewnić skórze całodobowe ujędrnienie, zastosuj następnie krem Resilience Lift na dzień lub na noc.

Zobacz opinie klientów