Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Capture Totale - Krem Korygujący Lekka Formuła - DIOR
 

DIOR

Capture Totale
Krem Korygujący Lekka Formuła

  • sale

Krem Korygujący odwraca działanie czasu i, po raz pierwszy*, prawo grawitacji. Ten krem rewitalizuje cenne zasoby: komórki macierzyste odpowiadające za głębokie napięcie skóry**. Idealnie wygładza, ...

Dowiedz się więcej
TO DO
60 ml
  • sale
489,90zł 729,00zł
816,50zł / 100ml
Darmowa dostawa
Zapas wyczerpany
  • Opis
Krem Korygujący odwraca działanie czasu i, po raz pierwszy*, prawo grawitacji. Ten krem rewitalizuje cenne zasoby: komórki macierzyste odpowiadające za głębokie napięcie skóry**.

Idealnie wygładza, modeluje, wyrównuje koloryt i przywraca skórze napięcie w głębokich warstwach i na powierzchni. Twarz odzyskuje doskonałą równowagę, a widoczne oznaki upływu czasu - zmarszczki, utrata jędrności i blasku, nierównomierna cera - są natychmiastowo i w miarę stosowania korygowane. Piękno i młodość na najwyższym poziomie. Zarówno dzisiaj, jak i jutro.

Niezwykle delikatny, żelowy Krem Korygujący Lekka Formuła łączy komfort i natychmiastową świeżość, nasyca skórę młodością. Transparentny i lekki, wtapia się w skórę i daje jej niezwykły komfort w każdym, gorącym i zimnym, klimacie.

*W produktach Diora.
** Test in vitro."

Zobacz opinie klientów