Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
A Perfect World SPF 25 Age-defense Moisturizer with White Tea - Krem - ORIGINS
 

ORIGINS

A Perfect World SPF 25 Age-defense Moisturizer with White Tea
Krem

  • wyłączność

Ten silnie działający, beztłuszczowy, bogaty w przeciwutleniacze krem nawilżający z białą herbatą, sosną nadmorską oraz filtrami UVA/UVB otula skórę ochronną bańką i pomaga opóźnić pojawienie się ...

Dowiedz się więcej
TO DO
50 ml
  • wyłączność
199,00zł
398,00zł / 100ml
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
Ten silnie działający, beztłuszczowy, bogaty w przeciwutleniacze krem nawilżający z białą herbatą, sosną nadmorską oraz filtrami UVA/UVB otula skórę ochronną bańką i pomaga opóźnić pojawienie się oznak przedwczesnego starzenia się skóry. W badaniu symulującym zanieczyszczenie ozonem w warstwie przyziemnej, wykazaliśmy mniejsze o 76% uszkodzenie skóry wywołane szkodliwymi czynnikami środowiska.(1)

(1) W oparciu o badanie in vitro symulacji zanieczyszczenia ozonem przy wykorzystaniu naszej mieszanki przeciwutleniaczy i dokonywaniu pomiarów uszkodzenia w skutek utleniania.


Nakładaj rano na twarz i szyję.

Zobacz opinie klientów