Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Savanna - Krem do twarzy, ciała i rąk - STEAMCREAM
 

STEAMCREAM

Savanna
Krem do twarzy, ciała i rąk

  • oferta specjalna
  • wyłączność

STEAMCREAM jest wysokiej jakości naturalnym kremem nawilżającym, odpowiednim do każdego typu skóry. STEAMCREAM jest ręcznie robionym kremem, respektującym najbardziej restrykcyjne wymogi, aby ...

Dowiedz się więcej
TO DO
75 ml
  • oferta specjalna
  • wyłączność
21,90zł 79,00zł
29,20zł / 100ml
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
STEAMCREAM jest wysokiej jakości naturalnym kremem nawilżającym, odpowiednim do każdego typu skóry.
STEAMCREAM jest ręcznie robionym kremem, respektującym najbardziej restrykcyjne wymogi, aby intensywnie nawilżyć i odżywić skórę.

Zastosowanie pary, aby zoptymalizować działanie składników ręcznie mieszanych jest naturalną metodą produkcji. Technika, pochodząca z XVIII wieku została dostosowana do nowoczesnego kremu do skóry. Zapewnia ona niezrównaną lekkość połączoną z natychmiastowym wchłanianiem intensywnie działających składników.

Do jakiego typu skóry?
Do każdego typu skóry.

Jak używać?
Stosować rano i wieczorem, aby zmiękczyć, ukoić, zregenerować witalność skóry i ją nawilżyć, dla promiennego i tryskającego zdrowiem wyglądu.

Krem STEAMCREAM jest rozpoznawany na całym świecie dzięki swojemu pudełeczku o doskonałych, czystych liniach.
Jest aluminiowe, o zróżnicowanym designe i w edycji limitowanej.
Stwórz swoja własną kolekcję lub podaruj w prezencie.

Ale niezależnie od wybranego designu, dla siebie lub w prezencie, w środku zawsze znajdziesz oryginalny krem STEAMCREAM.

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów