Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Booster Anti-Âge Intervention Rapide - LA PRAIRIE
 

LA PRAIRIE

Booster Anti-Âge Intervention Rapide

Najbardziej zaawansowane i najszybciej działające serum przeciwzmarszczkowe. Łączy w sobie intensywne działanie przeciwzmarszczkowe, restrukturyzujące i wygładzające, gwarantując spektakularną ...

Dowiedz się więcej
TO DO
50 ml
1 239,00zł
2 478,00zł / 100ml
Darmowa dostawa
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Środki ostrożności
  • REZULTATY TESTÓW
Najbardziej zaawansowane i najszybciej działające serum przeciwzmarszczkowe. Łączy w sobie intensywne działanie przeciwzmarszczkowe, restrukturyzujące i wygładzające, gwarantując spektakularną redukcję nawet głębszych zmarszczek mimicznych i zauważalną poprawę jakości skóry.

Efekty widoczne już po upływie dwóch tygodni.

Stosować rano i/lub wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Nalezy uważać aby produkt nie dostał się do oczu.

Omijać okolicę oczu.
Po dwóch tygodniach u 100% przebadanych kobiet zauważono wyraźną poprawę kondycji skóry. Ilość delikatnych zmarszczek zmniejszyła się o 39%, liczba głębokich o 42%.

Zobacz opinie klientów