Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Rozświetlające płatki przeciw przebarwieniom - FACED
 

FACED

Rozświetlające płatki przeciw przebarwieniom

  • sale
  • oferta specjalna

Ukierunkowane rozwiązanie przeciw przebarwieniom. Nowe osiągnięcie laboratorium badawczego FaceD. Innowacyjne płatki nasączone nowatorską kompozycją składników pochodzenia naturalnego o powolnym ...

Dowiedz się więcej
TO DO
30 pcs
  • sale
  • oferta specjalna
32,90zł 65,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • Składniki
Ukierunkowane rozwiązanie przeciw przebarwieniom.

Nowe osiągnięcie laboratorium badawczego FaceD. Innowacyjne płatki nasączone nowatorską kompozycją składników pochodzenia naturalnego o powolnym uwalnianiu i działaniu redukującym przebarwienia.
Optymalna skuteczność dzięki działaniu ukierunkowanemu na przebarwienia i umożliwiającemu wchłonięcie aktywnych składników na zasadzie osmozy: rezultaty są widoczne zarówno w krótko jak i długotrwałej perspektywie.
Aplikować na brązowe przebarwienia na twarzy, dekolcie, dłoniach i ciele, aby zlikwidować niedoskonałości wynikające z wieku, opalania, ciąży i hiperpigmentacji.
Działanie złuszczające kwasów zawartych w płatkach (kwas glikolowy i kwas salicylowy) umożliwia natychmiastowe usunięcie komórek nasyconych pigmentami i stopniowe zmniejszenie intensywności przebarwień. Kontrolowany proces stopniowego uwalniania składników, w tym ekstraktu z lukrecji i korzenia morwy białej.

Jak używać?
Aplikować płatki codziennie na czystą i suchą skórę. Pozostawić na 6 do 8 godzin, najlepiej na noc, po czym delikatnie zdjąć. Prawie niewidoczne, doskonale przywierają do skóry.

Do użytku zewnętrznego, nie aplikować na uszkodzoną skórę.
ACRYLATES COPOLYMER, GLYCINE SOYA (SOYBEAN) OIL, PROPYLENE GLYCOL, GLYCYRRHIZA GLABRA (LIQCORICE ROOT) EXTRACT, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA FLOWER) EXTRACT, BUTYLENE GLYCOL, GLYCOLIC ACID, AZELAIC ACID, ASCORBYL PALMITATE, ACHILLEA MILLEFOLIUM (EXTRACT), SALICYLIC ACID, MULBERRY ROOT EXTRACT.

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów