Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Mission Perfection Serum - CLARINS
 

CLARINS

Mission Perfection Serum

Mission Perfection Serum Rozświetlające Serum Korygujące Przebarwienia Pionierska pielęgnacja specjalistyczna ukierunkowana na redukcję wszelkiego rodzaju przebarwień, plam i zaczerwienień skórnych. ...

Dowiedz się więcej
TO DO
30 ml
285,00zł
950,00zł / 100ml
Darmowa dostawa
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
Mission Perfection Serum
Rozświetlające Serum Korygujące Przebarwienia

Pionierska pielęgnacja specjalistyczna ukierunkowana na redukcję wszelkiego rodzaju przebarwień, plam i zaczerwienień skórnych. Zawiera niezwykłe połączenie ekstraktu z aceroli z heksylorezorcynolem, które skutecznie walczą z zaburzeniami pigmentacji skóry u ich źródła. Posiada wyjątkowe właściwości rozświetlające dzięki ekstraktowi z miłorzębu japońskiego, który momentalnie przywraca skórze utracony blask. Twoja cera jest jednolita i promienna, a jej koloryt idealnie wyrównany.

80% kobiet uważa, że ich przebarwienia są wyraźnie zredukowane.(1)

(1) Test satysfakcji w grupie 266 kobiet w ciągu 4 tygodni stosowania.
Wszystkie produkty z wyprzedaży znajdziesz tutaj

*Oferta ograniczona czasowo, ważna do wyczerpania zapasów. Na produkty nie obowiązują kody promocyjne.


Aplikuj rano i/lub wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy omijając okolice oczu przed zastosowaniem codziennej pielęgnacji twarzy. Dla zwiększenia ochrony przed depigmentacją skóry, na dzień, zastosuj w duecie z ultra delikatnym filtrem miejskim UV PLUS Anti-Pollution SPF 50.

Zobacz opinie klientów