Skin Best - Krem na noc - BIOTHERM
 

BIOTHERM

Skin Best
Krem na noc

Wypoczęta, świeża i doskonale wyglądająca skóra każdego poranka, dzięki Skin Best na noc. Innowacyjna formuła od Biotherm stworzona po to, by niwelować oznaki starzenia powstające w ciągu dnia. Skin ...

Dowiedz się więcej
TO DO
50 ml
219,00zł
438,00zł / 100ml
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • Składniki
Wypoczęta, świeża i doskonale wyglądająca skóra każdego poranka, dzięki Skin Best na noc. Innowacyjna formuła od Biotherm stworzona po to, by niwelować oznaki starzenia powstające w ciągu dnia.

Skin Best na noc to krem, którego formuła działa aktywnie podczas snu, gdy Twoja skóra wypoczywa. Kompleks wzbogacony ekstraktami z dwóch mikroalg morskich - pobudzającej Spiruliny i znanej ze swych właściwości antyoksydacyjnych Astaksantyny, wnika w jej głąb, aby redukować widoczne oznaki starzenia oraz zapewniać skórze piękny wygląd. Efekt? Wzmocniona i pełna młodzieńczego blasku cera każdego dnia.

Już nawet po 2 tygodniach regularnego stosowania konsystencja skóry ulega poprawie, a zmarszczki i drobne linie są mniej widoczne. Efekt wypoczętej cery niczym po 8 godzinach snu.


Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Zobacz opinie klientów