Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Lotion Purifiante - Tonik Oczyszczający - EISENBERG
 

EISENBERG

Lotion Purifiante
Tonik Oczyszczający

  • wyłączność

Tonik zawierający Oczar, którego właściwości antyseptyczne i łagodzące pozwalają uzupełnić codzienne oczyszczanie skóry, przynosząc jednocześnie intensywne uczucie świeżości. Wyciągi z Pniarka i z ...

Dowiedz się więcej
TO DO
150 ml
  • wyłączność
185,00zł
123,33zł / 100ml
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
Tonik zawierający Oczar, którego właściwości antyseptyczne i łagodzące pozwalają uzupełnić codzienne oczyszczanie skóry, przynosząc jednocześnie intensywne uczucie świeżości. Wyciągi z Pniarka i z Wierzbownicy zwężają pory i regulują nadmierne wydzielanie sebum.
Tonik przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji i makijażu. Niezbędne uzupełnienie Musującej Wody Oczyszczającej.

- Reguluje wydzielanie sebum
- Przywraca równowagę i łagodzi
- Skóra Mieszana i Tłusta


Rano i wieczorem, po umyciu twarzy i szyi, rozprowadzić wacikiem nasączonym Tonikiem Oczyszczającym, zaczynając od środka twarzy na zewnątrz i omijając kontur oczu. Następnie delikatnie osuszyć i nałożyć odpowiedni kosmetyk pielęgnacyjny.

Zobacz opinie klientów