Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Hydra Sparkling - Multiochronny, nawilżający fluid na dzień SPF30-PA++ - GIVENCHY
 

GIVENCHY

Hydra Sparkling
Multiochronny, nawilżający fluid na dzień SPF30-PA++

  • wyłączność

Musujące źródło nawilżenia i blasku. Ochrona młodości skóry. Promieniowanie UV, wolne rodniki, glikacja, zanieczyszczenia są wrogami naturalnego blasku skóry. Sekretem fluidu jest silne działanie ...

Dowiedz się więcej
TO DO
50 ml
  • wyłączność
275,00zł
550,00zł / 100ml
Darmowa dostawa
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
Musujące źródło nawilżenia i blasku.
Ochrona młodości skóry.

Promieniowanie UV, wolne rodniki, glikacja, zanieczyszczenia są wrogami naturalnego blasku skóry. Sekretem fluidu jest silne działanie nawilżające i kompleksowa ochrona. Lekka i aksamitna konsystencja jest szybko absorbowana, pozostawiając na skórze jedynie lekki, jedwabisty i niewidoczny woal zabezpieczający młodość skóry.
Nawilżające i energizujące(1) działanie Sparkling Water Complex®(2) już w chwili aplikacji pobudza komórki skóry do wiązania optymalnych ilości wody. Głęboko nawilżona skóra jest skutecznie zabezpieczona przed agresorami. Skóra jest gładka, miękka i pełna promiennego blasku.

(1) Chroniony patentem

(2) Test In vitro


Stosuj multiochronny, nawilżająco-rozświetlający fluid rano, na uprzednio nałożone serum Givenchy.

Zobacz opinie klientów