Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Cellular Night Repair Cream Face-Neck-Decollete - LA PRAIRIE
 

LA PRAIRIE

Cellular Night Repair Cream Face-Neck-Decollete

Odnawiająca kuracja nocna Kuracja, która działa podczas snu, wzmacniając naturalny proces odnowy skóry. W czasie gdy ciało odpoczywa, wielopoziomowe kompleksy komunikują się ze sobą i z komórkami ...

Dowiedz się więcej
TO DO
50 ml
1 095,00zł
2 190,00zł / 100ml
Darmowa dostawa
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
Odnawiająca kuracja nocna
Kuracja, która działa podczas snu, wzmacniając naturalny proces odnowy skóry. W czasie gdy ciało odpoczywa, wielopoziomowe kompleksy komunikują się ze sobą i z komórkami skóry, aby pomóc odbudować uszkodzenia skóry i zredukować stres, jednocześnie nawilżając i ujędrniając. Skóra wygląda na odnowioną i odmłodzoną.

Stosować wieczorem. Nałożyć na oczyszczoną i stonizowaną skórę twarzy, szyi i dekoltu, omijając okolice oczu. Można stosować na dowolne Swiss Cellular Serum.Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Zobacz opinie klientów