Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Double Serum - Zestaw - CLARINS
 

CLARINS

Double Serum
Zestaw

  • Nowość
  • edycja limitowana

Jedyne, inspirowane naturą, przeciwstarzeniowe serum od Clarins o dwufazowej formule, która po raz pierwszy rozszyfrowuje język młodości, stymulując 5 witalnych funkcji skóry. Teraz, Double Serum ...

Dowiedz się więcej
 Zestaw zawiera : 

- DOUBLE SERUM 30 ml
- MULTI INTENSIVE Day cream, for each type of skin 15 ml
- MULTI INTENSIVE Night cream for all skin types 15 ml

TO DO
30 + 15 + 15 ml
  • Nowość
  • edycja limitowana
319,00zł
Darmowa dostawa
Zapas wyczerpany
  • Opis
Jedyne, inspirowane naturą, przeciwstarzeniowe serum od Clarins o dwufazowej formule, która po raz pierwszy rozszyfrowuje język młodości, stymulując 5 witalnych funkcji skóry. Teraz, Double Serum łączy w sobie [20+1] silnie działających ekstraktów roślinnych, aby skutecznie zwalczać widoczne oznaki starzenia się skóry :

* Ujędrnia oraz redukuje widoczność drobnych linii oraz zmarszczek
* Przywraca cerze blask, wyrównuje koloryt skóry
* Redukuje widoczność porów

[Hydric + Lipidic System] Odkrycie Laboratoriów Clarins Oparte na ponad 30letniej ekspertyzie w dziedzinie pielęgnacji przeciwstarzeniowej, Double Serum wykorzystuje innowacyjną dwukomorową technologię, która z powodzeniem łączy najskuteczniejsze wyciągi roślinne- zarówno rozpuszczalne w wodzie jak i w tłuszczach- zapewniając perfekcyjną harmonię ze skórą, dla uzyskania spektakularnych przeciwstarzeniowych rezultatów.
MŁODOŚĆ NIE ZNA WIEKU. DZIĘKI DOUBLE SERUM.

Zobacz opinie klientów