Korzystając z tej strony akceptujesz fakt, że używamy cookies, aby dostarczać Ci usług i ofert dobranych do Twoich zainteresowań, a także w celu zbierania informacji statystycznych o odwiedzinach tej strony. Możesz wyłączyć cookies zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji, Zmień ustawienia.
Force C - Skoncentrowany Fluid Upiększający - HELENA RUBINSTEIN
 

HELENA RUBINSTEIN

Force C
Skoncentrowany Fluid Upiększający

  • wyłączność

W miarę upływu dnia na skórze coraz bardziej uwidaczniają się ślady zmęczenia i traci ona swoją naturalną objętość i blask. Co więcej, zmniejsza się jej zdolność do wchłaniania dobroczynnie ...

Dowiedz się więcej
TO DO
50 ml
  • wyłączność
669,00zł
1 338,00zł / 100ml
Darmowa dostawa
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
W miarę upływu dnia na skórze coraz bardziej uwidaczniają się ślady zmęczenia i traci ona swoją naturalną objętość i blask. Co więcej, zmniejsza się jej zdolność do wchłaniania dobroczynnie działających substancji pielęgnacyjnych. Po 20. latach badań laboratoria Helena Rubinstein opracowały innowacyjną formułę zawierającą 3 rodzaje witaminy C. W kompozycji tej występuje do 10% czystej witaminy C, która uwalnia się stopniowo w upiększającym fluidzie posiadającym optymalną antyoksydacyjną moc. Termo-aktywna formuła Force C optymalizuje rytuał pielęgnacyjny Helena Rubinstein. Codzienna, długotrwała pielęgnacja, zapewnia skórze efekt wypełnienia i blasku, długotrwale i w widoczny sposób odmienia jej jakość.

Jak używać ?
Wmasuj w skórę pojedynczą kroplę po nałożeniu serum. Omijaj okolice oczu i ust.

Zobacz opinie klientów